Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Lajosmizséről Kiskunfélegyházá...

Lajosmizséről Kiskunfélegyházára iskolába járni?

Figyelt kérdés
Busszal megoldható lenne? Mennyi idő? Tudom h neten is megnézhetném de ott sosrm ír pontosat. Nagyon elfáradnék mire hazaérnék? Megéri, vagy a koli jobb lenne?
2017. nov. 12. 07:21
 1/2 anonim ***** válasza:

Csak busszal nehéz ügy, viszont vonattal kombinálva Kecskeméten át megoldható. Kérdés, hogy Kiskunfélegyházán belül hol van a suli, mert Kecskeméten lenne egy 6 perces csatlakozásod, ami kicsit sovány és ha azt bukod, akkor már csak negyed órád marad (8:00 órai kezdést feltételezve). De maga a menetidő összesen 45-50 perc körül alakul, ami teljesen vállalható napi ingázás. Visszafelé nem néztem, mert nyilván máskor végzel az egyes napokon, mindenesetre az átszállás lehet néha kellemetlenebb, de max bemész addig a kocsmába vagy tanulsz a váróteremben, parkban.


Az pedig konkrétan nem igaz, hogy a netes menetrend nem ír pontosat. Engem kb egyszer vert át az utóbbi 15 évben, heti rendsteressegű használat mellett, szóval használd bátran. (Akkor is csak annyi történt, hogy megszűnt a betérés egy jelentéktelen sárréti tanyabokorba, ezt felejtették el átvezetni a menetrendbe, én meg emiatt jóval hamarabb mentem ki a megállóba.)

2017. nov. 12. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én biztos a kolit választanám. Próbáld ki, és ha nem tetszik, akkor jöhet a buszozás.

Néztem a menetrendet, és egy átszállással kb. 50 perc az út. Nekem ehhez nem sok kedvem lenne naponta kétszer.


Amúgy én kollégista voltam valamikor, és nagyon szerettem.

2017. nov. 12. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!