Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Hatvantól egészen Kerepesig?

Hatvantól egészen Kerepesig?

Figyelt kérdés
Sziasztok az lenne a kérdésem, hogy Szombaton vagy Vasárnap mennék Kerepesre barátnőmhöz, de nem tudom van-e olyan busz, ami végig visz vagy hogy lenne. Ha jól tudom van olyan busz ami Kistarcsáig közlekedik és onnan Hévvel pedig vissza tudok kanyarodni Kerepesre, az igaz lehet? Meg tudnátok mondani kb úgy 11-12 környéki időket, hogy melyik mikor megy? előre is köszi

2017. nov. 14. 15:30
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Erre való a menetrendkereső.

[link]

Közvetlen busz van szombaton Hatvanból Kerepesre pl.: 9.35, 12.25.

A vasárnapot, meg a visszautat majd te megkeresed.

2017. nov. 14. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Vannak közvetlen járatok.

2017-11-18-án, szombaton: [link]

2017-11-19-én, vasárnap: [link]


A képeken teljesárú menetjegy árak vannak; beállítható kedvezmény, ha van, akkor annak megfelelő árat mutat.

Az árak megjelenítéséhez a főoldalon a „Csak Volán járatok” feliratra kell kattintani. (És ahhoz is, hogy csak buszjáratokat mutasson.)


Forrás: [link]

2017. nov. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!