Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Vonatjegyet, hogy vesz mobilró...

Vonatjegyet, hogy vesz mobilról aki nem előfizetéses hanem feltöltőkártyás?

Figyelt kérdés

Teszem fel:

Okostelefonja van az illetőnek,nem előfizetéses,hanem feltöltőkártyás és internetet is úgy vonja le,ha feltölti kb.3 ezer forinttal havonta. Valamint bankkártyája sincs,folyószámlája sincs a banknál,mert kézbe kapja a fizut.


Így is tud vonatjegyet venni,telefonról vagy nem?

Hogy működik ez?



2017. nov. 27. 23:03
 1/4 anonim válasza:
az egyenlegedbol levonjak
2017. nov. 27. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha az app támogatja a feltöltött egyenleggel való fizetést, akkor úgy.
2017. nov. 27. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ahogyan 2-es mondja. De ma már szerintem egyre inkább megéri csak a netes vásárlások miatt bankszámlát nyitnia még annak is, aki eddig teljesen készpénzesen oldott meg mindent. Egyszerűen a netes vásárláson keresztül elérhető kedvezmények köre ma már elég széles ahhoz, hogy megérje egy kis penzt áldozni a bankszámlára.
2017. nov. 28. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Én évekkel ezelőtt vettem így, és valóban az egyenlegből vonták le, de volt pár korlátozás (diákjegyet nem lehetett így venni). Úgy tudom, hogy azóta megszűnt a mobilfizetés, mert az állam egységesíteni akarta, vagy ilyesmi, és nem tudom, hogy újraindult-e. Régebben megérte nekem így venni az IC-pótjegyet legalább, a feltöltőkártya feltöltési bónuszai miatt.

2017. dec. 2. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!