Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Milyenek a BKV munkásszállásai?

Camperman kérdése:

Milyenek a BKV munkásszállásai?

Figyelt kérdés

Gondolok itt arra hogy:

Mennyien laknak egy szobába

Van-e wi-fi

Meg amit tudtok róla...



2018. jan. 15. 16:39
 1/9 anonim ***** válasza:
wifi nincs, létszám attól függ melyik helyre kerülsz 2-4 fő között van. Sok férfi egy helyen, ebből adódó sok sör, néha hangoskodás, mulatás...
2018. jan. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Kössz az infót!😁
2018. jan. 15. 19:42
 3/9 10 deka farhát ***** válasza:
Mint egy átlagos kollégium, csak innen munkába indulnak az emberek, nem iskolába :)
2018. jan. 17. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Azt lehet tudni,hogy mennyibe kerül?
2018. febr. 12. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Egyágyas szoba is van-e esetleg,és ha igen,mennyibe kerül?
2018. febr. 22. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 10 deka farhát ***** válasza:
Ezt szerintem már inkább eleve a BKV-tól kérdezd, vagy attól, akinél jelentkezni kell az önéletrajzzal.
2018. febr. 22. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Értelek,csak még mielött bárkit is megkeresnék,először tájékozódni szeretnék. Nem szeretném csak azért beadni az önéletrajzomat,hogy a munkásszállásról tájékoztatást kapjak.Jelenleg nem vagyok rákényszerűlve,hogy ott dolgozzam,de ha mondjuk kapnék egy 1 ágyas szobát, ingyen,vagy megfizethető áron,akkor elgondolkoznék akár egy beugró számon is,és akkor így péntek esténként meg hazajárnék vidékre. Voltam BKV-és,és jelenleg két akadálya van hogy visszamenjek, a munkásszállás a második a határozott idejű munkaszerződés,de a másikban tényleg csak tőlük várhatok választ. De azért köszi a segítséget
2018. febr. 23. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 10 deka farhát ***** válasza:
Nem kell beadni, pontosabb tájékoztatást attól még adnak a megadott telefonszámokon, vagy e-mail címeken. Itt mindent kaphatsz, de az csak találgatás. Én vasutas vagyok, ismerek egy-két vasutas laktanyát, az alapján mondtam, amit mondtam. Általában nem szoktak nagy különbségek lenni.
2018. febr. 26. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hahahaha,utolso,jo,a neved!
2019. jún. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!