Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Mennyire biztonságos felszálln...

Mennyire biztonságos felszállni a Hatvanból Budapestre induló 22:11-es személyvonatra?

Figyelt kérdés

2018. febr. 26. 11:35
1 2
 1/12 D. Brasco ***** válasza:
91%
Ebben a nagy hidegben nem árt vigyázni,mert síkosak lehetnek a lépcsők,és ezért felszállásnál elcsúszhatsz/eleshetsz.......
2018. febr. 26. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Nem erre voltam kíváncsi. Ha nem arra, hogy ott van az a település, hogy Tura, ami még az ország másik végében is hírhedt, és nem szeretném, hogy kiraboljanak, leszúrjanak stb. Ha ennél nyilvánvalóbban írom le, hogy mire vagyok kíváncsi kicenzúráznak, lerasszístáznak.


Amúgy kívánom, hogy majd az életben, amikor neked lenne szükséged információra, majd te is ilyen válaszokat kapsz!

2018. febr. 26. 12:07
 3/12 anonim ***** válasza:
94%
Naponta halnak meg emberek azon a járaton.
2018. febr. 26. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
94%

Kedves kérdező! Tudod amilyen az Adjon Isten…


A motorvonatokban rengeteg kamera van, s ezt a cigányok is tudják. Túl sok krimit nézel, vagy elfogult vagy.

2018. febr. 26. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

@3. Igen, ezek a hírek pont belekerülnek híradóba...


@4. Nem tudom milyen nyelven írjam még le, hogy nem vagyok azon a környéken járatos, azt sem tudom milyen fajta vonat jár arra, ezért kértem volna tájékoztatást, de áhhhh .... hagyjuk! Egy normális válasz nem érkezett!

2018. febr. 26. 17:51
 6/12 anonim ***** válasza:
93%

Persze, mert nem normális kérdést tettél fel. Magyarországon még a legszegényebb vidékeken is biztonságos az utazás, a rizikó inkább az állomások megközelítésében és elhagyásában van.


Magyarországon ugyan messze nem tökéletes a közbiztonság, de vonaton, az elkövető számára ismeretlen utas sérelmére elkövetett erőszakos bűncselekmény tudomásom szerint nem volt a szegedi járaton pár éve elkövetett nemi erőszak óta.

2018. febr. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 D. Brasco ***** válasza:
94%

Egyebkent ha több egybehangzoan ironikus valaszbol nem tudtad leszűrni a lényeget akkor írok mást mert gondolom akoor valami ilyesmkt szeretnél olvasni,hogy:

Koheró hordák járják a környéken a vonatokat,es a rajta utazókat mind megerőszakolják majd szertartás szerűen kivégzik,miutan mindenüket ellopták és ha olyan kedvük van a szerelvényt felgyújtják és kisiklatják.......

2018. febr. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Már bocs, de engem nagyon felcsesznek az ilyen kérdések. Napi szinten több százan utaznak ebben az időben. Nem kell úgy csinálni, mintha valami extrém dolog lenne este 10 után vonatra szállni. Aki ilyeneket kérdez, arról lerí, hogy köszönőviszonyban sincs a magyar valósággal, és ez szerintem egy roppant idegesítő dolog.
2018. febr. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Fullra bekamerázott FLIRT vonattal fogsz utazni, ha ez megnyugtat.
2018. febr. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Húúú. Vigyázni kell azzal a járattal.

Még nappal se jut el vele mindenki Budapestig. :D:D:D

2018. febr. 26. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!