Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Fent hagytam az iskolatáskámat...

Fent hagytam az iskolatáskámat a távolsági buszon. Mi ilyenkor a teendő?

Figyelt kérdés
Most vettem észre,hogy nincs meg az iskolatáskám.Valószínűleg fent maradt a buszon.És ez olyan busz volt,ami 2 megyével arrébb van a végállomása.Minden tankönyvem meg sulis füzetem bent volt a táskána.

2018. márc. 14. 22:21
 1/5 ThodEE GoD ***** válasza:
87%
Felhívni a végállomást hogy leadták e, ha leadták akkor nyitvatartási időben elfáradni érte, ha nem adták le akkor cummancs van :/
2018. márc. 14. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
89%
Mondjuk felhívod a busztársaságot, és érdeklődsz, leadták-e.
2018. márc. 14. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
11%
Ilyen esetben csak azt tudom mondani, hogy ne felejtsd el minden reggel bevenni a cavintont.
2018. márc. 14. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
56%
Most vetted észre, hogy nincs meg? Nem volt valami szokatlan akkor, mikor mentél haza?
2018. márc. 15. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Keresd meg a szolgáltató honlapját. A szolgáltató nevét a menetrendben találod meg - mint írtad, távolsági jaratrol van szó, ezért több cég is szóba jöhet. A honlapon pedig megkeresed az elveszett tárgyakat kezelő illetékes telefonszámát, vagy ennek hiányában más elérhetőséget.
2018. márc. 15. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!