Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Budapest Keletiből hogyan...

Budapest Keletiből hogyan lehet eljutni a reptérre?

Figyelt kérdés

Teljesen vakon vagyok, nem ismerek ott semmit és senkit.

Neten keresgélek egy ideje, de csak ilyen zugló meg kőbányákat ír, amiről fogalmam sincs mi micsoda meg merre.


Keleti pályaudvarról hogyan lehet a legegyszerűbben eljtutni a ferihegyre? Vagy esetleg a Nyugati pályaudvar is játszik ha onnan egyszerűbb...

Előre is köszönöm.



2018. márc. 21. 10:53
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Ja nem, csak a keleti játszik, mert ahogy látom Békés megyéből nem megy máshova közvetlen...
2018. márc. 21. 10:58
 2/13 anonim ***** válasza:
78%
Metróval a Deák térig, majd onnan a 100E busszal.
2018. márc. 21. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
42%

Taxival.

Mindig megkapom a lepontozást, de időre megy az ember, jellemzően sok cuccal. Szerintem megéri azt a pár ezer Ft-ot, hogy tutira odaérjen és ne kelljen ezerszer átszállni, bolyongani stb stb.

2018. márc. 21. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

#2 Csak két átszállásos van? :/

Ha igen, akkor a keletitől, hpgy lehet eljutni a Deákra? A keletitől indul valahonnan a metró? Majd a Deáknál rögtön ahol leszáll az ember, onnan indul az a busz?

Nekem ez vagyon vak...


#3 Végülis ezis egy megoldás, de olvastam, hogy elkérnek a taxisok vagy 8 ezret a keletitől a reptérig. Viszont ennyiért már kocsival is felvisznek ahonnan indulok.

2018. márc. 21. 11:15
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
A taxit leszámítva az a legegyszerűbb és leggyorsabb mód, amit írtam. Ha kijössz a Keletiből, át kell menned az aluljáron, ás máris ott a metró. Három megállót kell utaznod. Hogy a Deák téren pontosan honnan indul a busz, nem tudom, elég sok ember szokott lenni arrafelé, valaki biztosan megmondja.
2018. márc. 21. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Kezdésnek a Keletiben:

[link] Jegyváltás automatából vagy ha nem vagy benne járatos, inkább az "i" betűvel jelzett ügyfélközpontban. Szükséged lesz egy metró-szakaszjegyre (300 Ft) és egy repülőtéri jegyre (900 Ft)


Keletiből utazz az M2 metróval a Deák térig (3 megálló a Déli pályaudvar felé)


Deák téren átszállás:

[link]


A Deák tértől a Repülőtérre a 100E repülőtéri expresszbusszal lehet eljutni. Ez a többi pesti járatnál ritkábban, minden óra egészkor és félkor közlekedik, de ha véletlenül ennél korábban látod elhúzni nem kell megijedni, valószínűleg megtelt és hamarosan jön a rásegítő járat.

(Ha minden jól megy, hamarosan sűríteni fogják a 100E-t, így a fenti indulási idők is változhatnak.)

2018. márc. 21. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy fentebb írták, M2+100E. Ehhez egy 300 forintos metrószakaszjegy és egy 900 forintos reptéri jegy kell.
2018. márc. 21. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
40%

És csak megkaptam a minuszokat megint...

Akik ennyire szeretik nyomogatni mondják már meg mi bajuk a taxival? Ilyen esetekre van kitalálva... Elvisz háztól házig, kényelmesen átszállás nélkül, időre odaér, a reptér ajtajában tesz ki. Nincs átszállás, számolgatás, aggódás a forgalom, átszállás stb miatt. Még kézipoggyásszal sem mennék soha busszal Ferihegy-re. Nem is szoktam

2018. márc. 21. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én útvonaltervezőben,meg térképen is meg szoktam nézni,és szoktam rajzolni magamnak kis térképet is, és az is fontos, hogy adott buszra hol lehet fölszállni pl, ha nem egyértelmű, annak is jó utánajárni.
2018. márc. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Szegény 😅😅😅

Most miért kellett lepontozni? Azis egy megoldás. Igaz, hogy a fővárosban veszélyes, mert hasracsapva tripla árat mondanak, de akkor is.


Egyénként köszönöm mindenkinek a választ, megoldódott :)

Telekocsi lett a választás, így fél áron ki lehet jönni, mintha vonatozás, metró és a busz lenne igénybe véve, ráadásul háztól házig visz.

A telekocsi meg eszembe se jutott, amíg nem említette kedves válaszoló a taxit. Szóval köszi mindenkinek, ettől függetlenül még hasznát veszem a jövőben, hogy hogyan lehet eljutni a reptérre.

2018. márc. 21. 18:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!