Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Hatvanból Kőbánya-Kispest...

Hatvanból Kőbánya-Kispest állomásra hogyan lehet a legrövidebb idő alatt eljutni?

Figyelt kérdés
Én csak azt látom, hogy először a Keletibe kell érkezni és onnan átmetrózni odáig, és még ez a legrövidebb.

2018. márc. 25. 12:17
 1/9 anonim ***** válasza:
59%
Én megfontolnám azt is, hogy S80 vonattal elutazok Kőbánya felsőig és a Kőrösi Csoma Sándor útnál felszállok a 85-ös buszra. Vagy Rákostól elsétálni a Kozma utcáig, a 68-ashoz.
2018. márc. 25. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Igen, jól látod! Hatvan felől Keletibe megy, ez fix.


A BKK-ra ezután több variáció is van, hogy melyik a leggyorsabb vagy számodra legoptimálisabb, az változó lehet.


Na pl. kérdésem, hogy te pont KöKin akarsz kilyukadni, vagy esetleg azon a vasútvonalon utaznál tovább kifele, esetleg ferihegy fele, vagy ilyesmi?


Én nem biztos, hogy a metrót választanám. Hanem pl Keletiből felszállnék a 7-es vagy valamelyik buszra (több is megy) és eljönnék a Thököly/Hungária sarokig, felmennék szemben Zugló vasúti megállóba, onnan 10 perc vonat, ha épp jön egy vonat. (na meg én amúgy is ferihegy fele szoktam eleve tovább vonatozni...:))


De nézd meg a BKK útvonaltervezőt, láthatod mik a lehetőségek!

2018. márc. 25. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm. És Füzesabonyból hogyan lehetne eljutni oda?
2018. márc. 25. 12:53
 4/9 anonim ***** válasza:
Füzesabonynál nincs mit variálni, bemész a Keletibe, onnan pedig M4 metróval a Kálvin térre és onnan az M3 metróval vagy busszal Kőbánya-Kispestig. Én ugyan szeretem a vasutat használni városon belül , de ezt a zuglói irányt csak akkor ajánlom, ha figyeled a menetrendet és biztosan nem ragadsz ott be 20-30 percre. A metró jóval megbízhatóbb, igaz este és hétvégén az M3 helyett busz jár.
2018. márc. 25. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Arról nem beszélve, hogy a metróval csomó megálló, ma pl nekem pótlóbuszra kellet szállnom.... Bár mivel van helyismeretem, nem bonyolult, de aki elve nem ismeri a környéket és ilyenbe ütközik, hát nem a legoptimálisabb, pláne ha siet! Ja, kolleganőm meg hetente legalább beszámol arról,, hogy valahol a Határ út környékén dekkolt a metró nem keveset, ezért-azért...


Ezért érdemes megfontolni Zugló fele a vonatot, hisz az csak 2 megálló, és oda a gyors buszokkal is csak 1 megálló.

De ehhez kellene azt tudni, hogy KöKitől mi a cél? Pont a KöKi és ennyi, oda mész Kérdező időre? Vagy merre tovább?

Annak nincs jelentőség, hogy Füzesabonyból jössz, a Keleti fix. És ugye az utazás időpontja lenne még lényeges kérdés a jó válaszért...

2018. márc. 25. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Hát ha Zuglóról mennék, akkor oda külön vonaljegy meg vonatjegy is kellene. És ez is egy rakás időnek tűnik nekem, mire a Keletiből átevickél valaki a Zugló állomásra.


Akkor már a metrózás tűnik a legrövidebbnek/leglogikusabb útvonalnak.

2018. márc. 25. 14:47
 7/9 anonim ***** válasza:
Keleti zuglo kb 10p. 1 megálló
2018. márc. 25. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Úgy nézem, hogy a Zuglón keresztül csak 10 percet spórolnék, viszont csak egy vonaljegy nem lenne elég. Úgyhogy nem hiszem, hogy logikus lenne ezt az utat választani.
2018. márc. 25. 15:39
 9/9 anonim ***** válasza:
Egyetértek, kizárólag akkor jársz jól, ha nem igazán kell varnod a vonatra és kimondottan sietsz is. A metrópótló busz mondjuk menetidő tekintetében valóban szívás, de ugyanúgy ingyen at tudsz rá szállni a Kálvinon, mintha metró-metró között szállnál át.
2018. márc. 25. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!