Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Miért nem érdekli sok kisebbsé...

Miért nem érdekli sok kisebbségit, hogy rendőrt hívnak?

Figyelt kérdés

Sokszor utazok vonaton és a kisebbségiek között elég sokan jegy nélkül utazik. Ilyenkor a kalauz meg akarja büntetni, de persze nem ad semmi okmányt. Ilyenkor mondja hogy akkor szálljon le ,tehát megteheti hogy büntetés nélkül elmenjen. de ő nem száll le, akkor rendőrt hív a kalauz, de ez sem érdekli, mondja nyugodtan hívjál. A vonat sokszor 20 percet is áll emiatt, aztán kijön a rendőr és elviszi.


Miért nem megy el amíg megteheti? Miért várja meg a rendőrt?


2018. márc. 28. 18:52
 1/7 anonim ***** válasza:
58%
Ez a névjegyük , migránst sem érdekli , tapló mind és nyomorult .
2018. márc. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Azért nem érdekli,mert tudja jól,hogy semmit nem tudnak vele csinálni.

Nincs vagyona,nincs munkahelye jót röhög az egészen.

2018. márc. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
Roma önkormányzat majd segít...vagy mire jót telefonál xy és mire ide érnek a rendőrök ő már nincs a helyszínen... ez a rasszizmus téma...bármit csinál rögtön azzal jön hogy nemzetiségi okok miatt utálod...a roma önkormányzat megvedi...illetve ezeknek már több joguk van a MI országunkban...tudja jól hogy kicsit előnyösebb helyzetben van.
2018. márc. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Mert nem tudnak vele mit csinálni. Régen jól elverték a sötétben azt kész.

Most meg ilyenkor veszik elő a joker kártyát. Mostázé mecigánvágyok???

2018. márc. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%

Tegyük fel fenyegeti a családod/barátaid stb...a szó elszáll,nem tudod bebizonyítani...az egy dolog csak hogy mind tudjuk milyenek...Viszont őket védik mint az állat...a saját országunkban hozzáteszem...rögtön azzal jönnek hogy "rasszista vagy"

"Le a rasszismussal"

"Azért mert én cigány vagyok te meg "paraszt" ?

"Azért mert cigány vagyok attól még ugyan olyan ember vagyok"

Mind ezeket azok után mondják hogy beléd kötnek...nekik ott a roma önkormányzat...

Nekik nincs mitől félniük...erkölcstelen gusztustalan emberek kb a 99%-uk.

Ismerek pár normálisat,akik tényleg nem szemetek...némelyik nem tud normálisan írni oké nem gond,az a lényeg hogy normálisan viselkedik és megtisztel azzal hogy nem rohadt büdösen áll élem és nem rögtön úgy kezdi hogy már egy rossz illattal fogad..meg hogy nem köt belém a semmiért és hogy nem használ ki,hanem ad is és nem csak kér pl "teso van egy cigid?" Hanem pl engem meg is hívtak pár italra.....az is egy dolog hogy vesszőt ékezetet most én is kihagytam..elsimerem...Bocsánat a helyesírási hibákért.

Viszont a nagy részüknek nincs munkája,segélyért sorbaállni nem büdös csak a munka ami büdös...a rendőrökkel gondolom sokat találkoznak...nem félnek tőlük annyit,hozzá vannak szokva a kék ruhás pisztolyt/sokkolót/viperat/gumibotot hordó bácsi látványához...az 5eves gyerek már kitűnően tud káromkodni/verekedni...egymást is ütik(sok ész) a roma önkormányzat is simán kiszedi őket a bajból...sokkal több joguk van mint nekünk és nincs olyan hogy "minden ember a törvény szeme előtt egyenlő"

Tudják hogy azt csinalhatnak amit akarnak mer úgyse lesz belőle semmi ha csak tetten nem érik őket és személyesen nem látják hogy mit csinal meg nem hallják ahogyan ocsarolja a csaladod/teged stb..nincs okuk félelemre...

2018. márc. 28. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Azért várják meg, mert tudják hogy a rendőr sem tehet semmit. Nem fogják még egy éjszakára sem benntartani azért, mert éppen elbliccelt pár ezer forintnyi jegyet.
2018. márc. 28. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Alex Fly ***** válasza:
Mert tudja jólb hogy a rendőrnek sem igazán van jogosultsága eljárni ellene. És ha azillető azetnikumának az agresszívkisebbségéhez tartozikb akkor a zsaru ismeggondoljab hogy érdemes-e kockára tenni az ő és szerettei életét/testi épségét.
2018. ápr. 1. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!