Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Kb. 2 hete büntettek meg 6000...

Kb. 2 hete büntettek meg 6000 Ft-ra, mert nem volt viszonylatigazolásom, mivel a régi diákra nem adták ki a bérletpénztárban! Megtalálhat a Volán?

Figyelt kérdés

(régi diák+iskolalátogatási volt nálam, amire azt mondta az ellenőr, hogy 1(?)honapig érvényes. Bementünk az ügyfélszolgálathoz, ott már nem mondták, hogy csak 1 honapig érvényes viszont azt igen, hogy a régi diákkal+iskolalátogatásival ki kellett volna állitaniuk a viszonylatigazolást, de még se tették.

Ezek után, mivel én nem érzem bünösnek magam a történtek miatt, nem áll szándékomban befizetni ezt az öszeget.

Az ellenőr a régidiákomat látta amit tud rólam: nevem, szül. dátum, és lakcím, de az a lakcím nem a valódi lakcímem, a személyimben más van, csak a régi diákomban van ez(és soha nem is laktam ott) és aláírtam a papírt.

megtalálhatnak?


2008. okt. 29. 12:56
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
a lányomat egyszer a vonaton büntették meg 6000ft-ra szintén diákig.miatt.A hülye kaller nem jól írta le a lakcímet mert a születási helyét írta be településnek:Dez volt vagy 4 éve de még nem keresték,hogy lekopogjam:D.Szóval szerintem ne aggódj
2008. okt. 29. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
66%
Bocs, hogy közbeszólok, de mi az a viszonylatigazolás? Mire kell?
2008. okt. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
azon van feltüntentve, hogy melyik útvonalon használhatom a bérletet.
2008. okt. 29. 17:12
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez komoly? Régen ráírtuk a bérletszelvényre tollal, hogy Pl. Budapest-Szeged és kész! Most már ehhez is külön papír kell?

Itt tarunk?

2008. okt. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mert nem mindegy, hogy melyik útvonalon jutok el A pontból B-be? Atyaisten. Nekem nincs ilyenem , és még nem büntettek meg az öt év alatt, lehet h csak szerencsém volt?
2008. okt. 29. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

Szia!

szerintem ha egy olyan 2-3 hét múlva se jön semmi hivatalos izé,akkor szerintem elfelejtheted..

2008. okt. 29. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
hát jah, itt tartunk és elég érdekes az ellenőrök hozzáállása is! engem megbüntetnek jogtalanul, erre pár nappal késöbb a mellettem utazó lánynak nem volt viszonylatigazolása, mivel azt se tudta, h mi az, de persze őt nem büntették meg.
2008. okt. 29. 18:58
 8/10 anonim ***** válasza:
Kizárt dolog, hogy megtaláljanak, nyugi!
2008. okt. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
ok, köszi :-)
2008. okt. 30. 08:31
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát ha aláirtál akkor valszeg fizetned kell...
2009. jan. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!