Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Békéscsaba felől indul vonat...

Békéscsaba felől indul vonat vásárhelyre vonatpótló busz nélkül?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 27. 19:16
 1/7 anonim ***** válasza:
41%
Nem megy, mivel eleve vonatközlekedés sincs (közvetlenül) Marosvásárhelyre
2018. ápr. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
68%
Nyilván Hódmezővásárhelyről van szó. Oda alapvetően vonat közlekedik, pótlóbusz onnan Szeged felé közlekedik-
2018. ápr. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
36%

Igen, más meg találgassa, hogy a tucat hely közül, amelynek nevében szerepel a Vásárhely szó, melyikre gondolt.

Bár ugye kis betűvel írta, szóval könnyen lehet, hogy akármelyik település piacára gondolt.

Nem hiszem el, hogy ennyi pontosságot nem tud produkálni valaki

2018. ápr. 28. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
51%

Békéscsabán három vasútvonal találkozik

ha a kérdező úgy írja ki, hogy egyértelműen kiderül nem Kézdivásárhelyre akar menni, akkor csak ritka nagy s. fejek állnak neki azon fortyogni, hogy melyik Vásárhelyre gondolt.


ui: az s. fej mint a 67%os válaszoló se sértés, nem derül ki, hogy az s. sértés vagy nem. arra mindenki maga jön rá. :-DDDDDDD

2018. ápr. 28. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
75%

1-eske... tudod ez egy olyan oldal, ahol bárki, bármit megkérdezhet. Erre való, erre lett kitalálva. Ennek megfelelően rengeteg különböző ember használja, akik között - horribile dictu! - előfordul olyan is, aki kissé pongyolán fogalmazza meg a kérdéseit. Talán veled is előfordult már, hogy te tudtad, pontosan mire gondolsz ott bent a fejedben, a beszélgetőpartnerednek meg igazából fogalma sem vol arról, mit is beszélsz, hiába egy és ugyanazon nyelv az édes anyanyelvetek. Bizony ám, a kommunikáció fontos eleme az egyén tapasztalatainak összessége, márpedig a kérdezőnek nyilván az volt a tapasztalata, hogy Békés megyében Vásárhely az bizony nem mást jelent, mint Hódmezővásárhelyet.


Egy ilyen helyzetben két dolgot tehetsz:

- tudálékosan kioktatod az illetőt és direkt egy tök másik Vásárhelyről hadovàlsz

- tisztázod a hiányzó infomációt vagy legalábbis nyilvánvalóvá teszed, melyikről fogsz te magad nyilatkozni, mi a te premisszád és úgy válaszolsz egy értékelhetőt.

2018. ápr. 28. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
55%
Én csak egy bunkó pesti vagyok, akinek Budapesten kívül sivatag van, de én is tudtam, ugyan melyik Vásárhelyre gondolhat a Kérdező.
2018. ápr. 28. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Elnézést, igen Hódmezővásárhelyre gondoltam, ideges voltam mikor kitettem a kérdést és teljesen kiment a fejemből hogy több Vásárhely is van. köszönöm a válaszokat. Akiknek kifejezetten szemetszúró kérdés volt elnézést, eddig ez nem fordult elő
2018. máj. 1. 22:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!