Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Budapesten milyen az autós...

Budapesten milyen az autós közlekedés reggel (8-9) és délután (5-6) most hogy vége az iskolának? Ilyenkor jelentősen javul?

Figyelt kérdés
2018. jún. 19. 12:53
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Helyenként javul, de mondjuk ma reggel a Thököly út semmivel sem volt jobb a Hungária előtt, mint máskor.
2018. jún. 19. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
A 6-os a Petőfi-hídig jelentősen javul.
2018. jún. 19. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
76%
A "jelentősen" enyhe túlzás, talán egy picit kevésbé terhelt.
2018. jún. 19. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
ne reménykedj. Budapestet nem lehet tágítani, minden a régi.
2018. jún. 19. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Déli agglomerációból járok be. Sokkal hamarabb bent voltam tegnap is, meg ma is.

Viszont ez nem tart sokáig, mert nyáron mindig lezárnak/építenek/felújítanak Pesten, így terelés miatt újra megnő a forgalom.

Szóval tudom, hogy nem sokáig örülhetek ennek a light-os forgalomnak.

2018. jún. 19. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Tegnap óta még nem tapasztaltam, hogy a sok paraszt beáll a kereszteződésbe a villamos elé, ami amúgy sajnos elég jellemző. Persze ez még nem reprezentatív, de kisebbnek tűnik a forgalom.
2018. jún. 19. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
81%

Attól, hogy iskolában szünet van, még dolgozó embereknek ugyanúgy munkába járnak. És ugye nem mindenki 6-ra jár dolgozni.

A jelentő javulás szerintem túlzás.

2018. jún. 19. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Attól, hogy dolgozni járnak az emberek az iskolába járó gyerekek nagyon nagy terhet tesznek a forgalomra... A belvárosban, az üllői-corvin-kálvin részen nagyon lecsökkent reggel. 3 perc alatt eljutottam a kálvinra a corvintól. Máskor ez elképzelhetetlen.
2018. jún. 19. 17:18
 9/9 anonim ***** válasza:
jelentős javulás, de nem tart sikáig, ilyenkor mindent le szoktak zárni átépítés felújítás miatt, max 2 hét és újra dugó.
2018. jún. 20. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!