Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Melyik taxi társaságot ajánlan...

Melyik taxi társaságot ajánlanátok Budapesten, illetve mennyivel hamarabb rendeljem meg, hogy ide is érjen?

Figyelt kérdés

Mivel vidéki vagyok és már külföldön élek, így nem szokásom taxizni, de most mivel megyek majd a reptérre rokonok nélkül, ezért nincs nagy választásom. Szintén hallottam, hogy sokszor nincs autójuk! Mennyivel hamarabb érdemes rendelni, hogy biztos ne késsenek? Ha bőröndjeim vannak, akkor érdemes kombit kérni?

Előre is köszönöm a válaszokat!



2018. júl. 19. 08:36
 1/5 anonim ***** válasza:

Egységesen rabló tarifákkal dolgoznak, mert lefeküdt nekik a fideszes vàrosvezetés. Tehát nincs olcsó cég. Egyedül a “független szolgáltatókat” kell kerülni, ők még a dràga egységes tarifàt is meg tudják bolondítani.


Egyébként én a City Taxit ajánlom. Nyilván nekik sincs azonnal szabad kocsijuk péntek este vagy mondjuk egy reggeli csúcsban érkező felhőszakadás idején, de az előrendeléseket pontosan teljesítik. Ha már most tudod, mikor kell a kocsi, rendeld meg most.

2018. júl. 19. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A Főtaxi az egyik legmegbízhatóbb fővárosi cég, nagyon keményen szűrik a sofőrjeiket (a többi társasághoz képest).


De bárkit is hívsz csak hivatalos céget (freelancert kerüld mint a leprát) és csakis telefonon egyeztetve a diszpécserrel.

Ha a reptérre mész akkor abból hiba nem lehet, min. 2-3 órával előbb megrendeled a kocsit.

2018. júl. 19. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
tömegközlekedés nem opció? nagyon hajnali vagy éjszakai a gép?
2018. júl. 19. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
46%
Ahogy #3 mondja, tömegközlekedés is jár éjjel-nappal a reptérre, és oszkáron is szoktak telekocsi-utakat hirdetni.
2018. júl. 20. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! City és főtaxit néztem én js, szóval mindenképp ebből választok és már este megrendelem. Sajnos rengeteg cuccom van, ezért tömegközlekedés nem opció. :/
2018. júl. 21. 08:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!