Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » A Széll Kálmán tértől el...

A Széll Kálmán tértől el lehet eljutni a Margitszigetre?

Figyelt kérdés

Tudom, útvonalkereső, csakhogy nincs konkrétumom egyelőre, csak annyi, hogy Margitsziget. Valakivel lesz ott találkozóm akit vagy 7 éve nem láttam (szülőm), és még csak annyi van meg, hogy M.sz. Magamtól nem mentem oda egyszer sem, nem volt kivel vagy miért, az is évekkel ezelőtt volt mikor ott jártam, így fogalmam nincs el lehet e jutni oda a Széll Kálmán tértől.


Vagy ha onnan nem is, de milyen villamosokkal? :/



2018. júl. 20. 12:27
 1/2 anonim ***** válasza:
25%
2018. júl. 20. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
A 4-6-os villamossal menj a Margitsziget/Margit híd megállóig, onnan esetleg a 26-os és 226-os busszal tudsz a szigeten továbbmenni. Kb. 2,5 km hosszú a sziget, ezért konkrét hely nélkül nehéz útvonalat tervezni, de a 26-os és 226-os busz végigmegy az egész szigeten elég sok megállóval, azokkal a sziget bármelyik részére eljuthatsz.
2018. júl. 20. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!