Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Magyarországon melyek ma...

Magyarországon melyek ma legjobb utaskísérő cégek? Mármint úgy értem akik megértőek pl ha messze lakók Pesttol akkor mgelehet velük egyezni, meg ahol azért jó a fizikai stb. ha valakinek van tapasztalata kérem írja le, mik az elvárások stb?

Figyelt kérdés
Egyébként 17 vagyok , 173 cm, 70 kg, tanulok angolul, németül, szlovákul, és magyar az anyanyelvem

2018. júl. 30. 12:20
 1/7 anonim ***** válasza:
80%
? Ez kicsit értelmetlenre sikerült. Try again..
2018. júl. 30. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
39%
Mivel jó eséllyel kora reggel és késő este meg kell oldanod a munkába járást illetve hazajutást a reptérről, valamilyen ahhoz közel eső lakást muszáj fenntartanod.
2018. júl. 30. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%
Azon túl, hogy borzalmasan zagyva az egész írás, mi köze van ennek a közlekedéshez?
2018. júl. 30. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
20%
Kulcsszavak!!!! Stewardess akar lenni, értetlenek!
2018. júl. 30. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
61%

Jé, tényleg, stewardess! De jó, hogy szólsz! Köszi!


Eddig is tudtuk, de a kérdés ettől semmivel sem lesz értelmesebb. Ember több nyelven tanul, de a magyar sem megy neki. Nagyon nem.

Magam nem találkoztam még olyan céggel, amelyik légiutas-kísérőket foglalkoztat, csak légitársaságokkal.

Léteznek ilyenek?

És miben kell megértőnek lenni?

Miért érdekes az a cégnek, ha az embere messze lakik?

Mit jelent az, hogy ahol azért jó a fizikai? és még s a többi is?

2018. júl. 30. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

"Miért érdekes az a cégnek, ha az embere messze lakik?"


A bejárás a cégnek is pénzbe kerül, valamint egy versenyszituációban számíthat, hogy valaki mennyire mobilis. A többit én is passzolom.

2018. júl. 30. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Ötös, légiutas-kísérőket szoktak munkaerő-közvetítőkön keresztül is alkalmazni, nem csak légitársaságok vannak ezen a piacon.
2018. júl. 30. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!