Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » A bkv folyamatosan hirdet...

A bkv folyamatosan hirdet hogy jelentkezzünk hozzájuk buszvezetőnek. Ti lennétek buszsofőrök?

Figyelt kérdés
Én csak akkor lennék ha nem lenne más lehetőség.
2018. aug. 1. 08:56
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem bírom a buszt. Így nem.
2018. aug. 1. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Helyi járaton nem, mert nem szeretek alapból sem városban közlekedni.
2018. aug. 1. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
De az igaz hogy mi és egy hozzátartozónk ingyen utazhatnánk
2018. aug. 1. 09:02
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de nem azért jó, hanem mert tényleg jól fizet, de nagy a felelősség is.
2018. aug. 1. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Igen és hétvégén is dolgozni kéne mert a buszoknak mindig járniuk kell.Tegnap láttam egy fiatal csinos trolibuszvezető lányt és az jutott eszembe ha ő csinálni tudja akkor nem lehet olyan vészes.
2018. aug. 1. 09:11
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
A pénz nagy úr tudod. Van aki semmi pénzért nem mond le a hétvégéről van akinél van egy összeg ami felett már okés, ugyanez igaz a több műszakra is.
2018. aug. 1. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Én nem vagyok buszsofőr de így is dolgozom minden hétvégén.És kevesebbet is keresek mint egy buszsofőr
2018. aug. 1. 09:39
 8/23 anonim ***** válasza:
83%
Én szívesen vezetnék városi járműveket. Csak sajnos a mai világban az embernek a jövőjére is gondolnia kell, és ezekben az állásokban az előrelépési lehetőség 0, ráadásul nem is kifejezetten nyugdíjas állások.
2018. aug. 1. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
A férjem buszvezető volt. Nem a fizetéssel van a gond, és nem a munkával. Mindkettőt szerette. Jól fizetett, imádott vezetni. A gond a sok kretén utasok miatt volt, akik sokszor olyan dolgokat csináltak, amitől felállt a szőr az ember hátán. Mesélte, hogy olyan szívesen szájba vágott volna pár embert ( pedig a férjem végtelenül türelmes, nyugis ember). Vannak utasok akik mindenben a hibát keresik, ha nincs akkor ők kreálnak, majd jelentenek. Így ha igazad van ha nincs, már ugrott is a havi + pénz..Ezt unta meg. Szóval a kérdé: Mennyire vagy türelmes? Mennyire tudod lesz*rni a bolondok kötekedéseit? Így mérlegelj. Buszvezetőknek kötélből kell lenni az idegeiknek.
2018. aug. 1. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 Crisopher ***** válasza:
87%
Én mindig azt mondom, hogy akkor már jobban jársz egy kamionos munkával. Ott legalább nincsenek utasok a nyakadon.
2018. aug. 1. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!