Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Van rá esély, hogy újra...

Van rá esély, hogy újra lehessen látni a felújítás előtti kék 3-as metrót még utasforgalomba?

Figyelt kérdés
Majd, ha kész lesz a felújítás és a teljes vonalon jár a metró és több kell járjon, akkor elképzelhető, hogy előveszik őket is?
2018. aug. 16. 18:26
 1/6 A kérdező kommentje:
Kedvenc metróm volt. Jó lenne még vele utazni, legalább 1-nek jó lenne maradnia utasforgalomban. Kicsi az esélye, hogy kifogj egyet ha 1 maradna, de aki nagyon akarja megvárja, akinek nagyon nem tetszik és az jön, akkor 3 perc és jön másik.
2018. aug. 16. 18:31
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Mind a 37 szerelvényt "felújították", egyesek szerint a régi szerelvények pályaszámával láttak el a gyártó nyakán maradt, nem egészen új szerelvényeket, a "felujítandó" pedig ment a kohóba.


[link]

2018. aug. 16. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Javítson ki valaki, ha tévedek, de a közlekedési múzeumba szánt kocsin kívül (remélhetőleg van ilyen) nem maradt a régi kék metróból egy sem.
2018. aug. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Maradt 2 teljes szerelvény az Ev3-as szériából ("csöcslámpás")

Ezek üzemképesek és a Kőér utcai telepen vannak, azonban terv szerint nem mennek fogalomba, mert a 37 új szerelvény képes kiszolgálni a teljes 3-as vonalat.

2018. aug. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Úgy tudom, hogy egy megmaradt a "retró-napokra".

A kérdés nekem is eszemben volt néhány hete, de szerintem ha kész lesz a teljes vonalfelújítás, akkor már nem annyira lenne kivitelezhető a régi vs. új együttes közlekedtetése a műszaki újítások végett.


Szerintem is a gyárban maradt, el nem adott termékeket kaptuk meg a régikért cserébe valamiféle reexport gyanánt, vagy mert annak idején a gyár megyezhetett, hogy az élettartam végével visszakapja a maradványokat. De ez csak TFH.

2018. aug. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Mivel új biztosítóberendezést kap a felújítás végére a vonal és a megmaradt felújítatlan vonatokban talán még a mostani AVR rendszer sincs (már) benne, legfeljebb különleges alkalmakkor fogod látni üzemben ezeket a vonatokat. De ha nagyon hiányoznak, Kijevben, Minszkben, Moszkvában és még egy sor másik városban utazhatsz a mityiscsi gépgyár remekeivel.
2018. aug. 17. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!