Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Mennyire megbízható a visegrád...

Mennyire megbízható a visegrádi komp?

Figyelt kérdés
Visegrádra készülünk kirándulni, és a Nagymarosi vasútálomásról kell átjutnunk a Dunán. Találtam egy menetrendet it [link] és azt szeretném tudni hogy ez mennyire reális, illetve jár-e a komp az alacsony vízállás miatt, illetve hol és mennyiért lehet rá jegyet venni.

2018. aug. 23. 20:31
 1/4 anonim ***** válasza:
A legjobb mindig az üzemeltető honlapján tájékozódni, ez jelen esetben az Atlantis Club. Párszor használtam a járataikat, nem volt gond, persze a mostani rekord alacsony vízállás okozhat fennakadásokat (szó szerint), de azt is inkább a teherforgalomban, majd a járművek áthajózásában és csak utána a személyforgalomban.
2018. aug. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Azóta változott a menetrend, az aktuálisat itt találod: [link]

A jegyárkat itt találod:

[link]

A nagymarosi oldalon a büfével egy épületben van a jegypénztár, ott lehet rá jegyet venni, a visegrádi oldalon még nem vettem soha jegyet, de úgy tudom, ott is van jegypénztár.

2018. aug. 24. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tudtommal csak a dömösi átkelés szünetel az alacsony vízállás miatt, a Visegrád-Nagymaros közötti komp üzemel.
2018. aug. 24. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2018. aug. 24. 15:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!