Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » A taxiszolgáltatók miért...

A taxiszolgáltatók miért kérdezik a telefonhívás közben a nevet?

Figyelt kérdés

2018. okt. 11. 00:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

mert amikor megérkezik, akkor így lesz biztos benne, hogy nem csak leintik, hanem tényleg azt viszik aki hívta.


Bemondod, hogy Szabó Emese/István nemtől függően és kész.

2018. okt. 11. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

A taxis név alapján keresi a személyt, aki hívta.

Alapvető dolog.

2018. okt. 11. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
91%
Jaa, nemtől független, nekem mindig Anyu rendeli meg a taxit , mondja a nevem és jön a járgány, ez azért kell, hogy mondjuk biszmegállóba várják az amúgy kimaradt járatot és egyik arc már nem bírja rendel egy taxit , erre meg amikor megjön a taxi lerohanják páran, és akkor mondja a taxis, hogy Jácint rendelte a taxit, erre beül egy srác, aki Jácint, mert a Jácint férfi név, éa döbbenet lesz úrrá azoknál akik ezt nem tudták. :)
2018. okt. 11. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
57%

#3#

Múlnak az évek, a mostani tizen-huszon éveseknek lehet meglepő, hogy a Jácint férfi név.

Nem gyakori név, régen sem volt az, de az idősebb korosztályból kevesek nem tudták, hogy férfi név.

Ennek rém egyszerű volt az oka, volt bekünk egy közismert színészünk, úgy hívták, Juhász Jácint... nem nagyon volt ember, aki ne ismerte volna ezt a nevet.

2018. okt. 11. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Jácint a férfi és

Jácinta a női megfelelője.

2018. okt. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Pontosan, Juhász Jácint, jaj mennyit néztem én. Bár én pont 20 éves vagyok. :)


Meg anno mesélte egy ismerösöm, hogy a haverját Jácintnak hívják és a gumibe beadta, hogy a csaja mert másik suliba járt, meg végig szivattak mindenkit vele, nem tudták, hogy férfi név. Kérdezték, hogy hogy hívják a csaját, mondta Jácint, azt amikor meg jött a Jácint, bemutatkozott, azrán voltak vörös fejek. :D nagy poén lehetett. :D

2018. okt. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!