Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közlekedés » Tömegközlekedés

A kérdés

A taxiszolgáltatók miért kérdezik a telefonhívás közben a nevet?

Keress kérdéseket hasonló témákban: cím, szolgáltató, beszélgetés, telefon, taxi, név

okt. 11. 00:29  Privát üzenet  

A válaszok

mert amikor megérkezik, akkor így lesz biztos benne, hogy nem csak leintik, hanem tényleg azt viszik aki hívta.

Bemondod, hogy Szabó Emese/István nemtől függően és kész.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/6Időpont okt. 11. 00:34 Privát üzenet
Keserű Böbe nevű felhasználó válasza:

A taxis név alapján keresi a személyt, aki hívta.

Alapvető dolog.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/6Időpont okt. 11. 01:47 Privát üzenet
Jaa, nemtől független, nekem mindig Anyu rendeli meg a taxit , mondja a nevem és jön a járgány, ez azért kell, hogy mondjuk biszmegállóba várják az amúgy kimaradt járatot és egyik arc már nem bírja rendel egy taxit , erre meg amikor megjön a taxi lerohanják páran, és akkor mondja a taxis, hogy Jácint rendelte a taxit, erre beül egy srác, aki Jácint, mert a Jácint férfi név, éa döbbenet lesz úrrá azoknál akik ezt nem tudták. :)

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 59%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/6Időpont okt. 11. 06:42 Privát üzenet

#3#

Múlnak az évek, a mostani tizen-huszon éveseknek lehet meglepő, hogy a Jácint férfi név.

Nem gyakori név, régen sem volt az, de az idősebb korosztályból kevesek nem tudták, hogy férfi név.

Ennek rém egyszerű volt az oka, volt bekünk egy közismert színészünk, úgy hívták, Juhász Jácint... nem nagyon volt ember, aki ne ismerte volna ezt a nevet.

A válasz 53%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/6Időpont okt. 11. 06:52 Privát üzenet

Jácint a férfi és

Jácinta a női megfelelője.

A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/6Időpont okt. 14. 14:34 Privát üzenet

Pontosan, Juhász Jácint, jaj mennyit néztem én. Bár én pont 20 éves vagyok. :)

Meg anno mesélte egy ismerösöm, hogy a haverját Jácintnak hívják és a gumibe beadta, hogy a csaja mert másik suliba járt, meg végig szivattak mindenkit vele, nem tudták, hogy férfi név. Kérdezték, hogy hogy hívják a csaját, mondta Jácint, azt amikor meg jött a Jácint, bemutatkozott, azrán voltak vörös fejek. :D nagy poén lehetett. :D

A válaszíró 59%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/6Időpont okt. 14. 21:47 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Behívtak állásinterjúra személyesen, de mi van ha én szeretnék először egy telefonhívást?
Felhívsz valakit mobilon. Nem veszi fel. Meddig csörgeted?
Egy magánszám felhívott és amikor elfogadtam akkor fura zene ment és nem szólt bele senki? Szerintetek ez mi volt?
Hívás közben alig hallom a másikat. Mitől lehet?
Ha a telefonhívás elején a másik félnek nem közlöm hogy a hívás rögzítve van, azt később már nem használhatom fel ellene?
Neten rendeltem téli gumit, de még semmi visszajelzést nem kaptam. Ez normális?

Kérdések a Közlekedés rovatbólKérdések a Tömegközlekedés rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!