Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Egy 13 éves fiú tényleg jobb,...

Egy 13 éves fiú tényleg jobb, ha intercityvel utazik ilyen hosszú távon (Bp-Debrecen)?

Figyelt kérdés

A nyugatiban kikísérik a vonathoz mi pedig Debrecenben már várjuk,csak a vonaton lesz egyedűl. Én nem intercityzek,személy és gyorsvonatokon,sebesvonatokon szoktam utazni,sajnos ezeken mindenféle alakok előfordulnak mindig ,viszont azt hallottam az intercity kultúráltabb vonat,ott rendes emberek utaznak ,mert drágább és nincs pénzük megfizetni,stb.

Hosszú az út,szerintetek érdemes inkább,800 forinttal többet fizetni,de kultúráltabb vonattal jöne,illetve a kalauzt megkérni,hogy figyeljen már oda a fiúra?

Érdemesebb,hogy cityvel utazzon inkább?


Visszafelé nem lesz gond,mert autóval érte tud jönni unokatesóm (édesapja) és oké csak ide jönne vonattal,és egyedűl sosem vonatozott még.


Előre is köszi a válaszokat.



2018. okt. 13. 21:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Az InterCity nem egy TGV, ennyire azért nem egy extrás vonat.


Én mindenképp IC-vel küldeném, mert ott van helybiztosítás, normális fűtés és klíma van, tiszta és viszonylag gyors és kényelmes.


Nagyon túlaggódni nem kell, 13 éves fiút nem fognak elrabolni :)

2018. okt. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Egy értelmes, megbízható 13 éves mellé nehogy már kíséret kelljen... Én 14 évesen már jártam az országot, adott esetben tök egyedül. Szépen megbeszéltük szüleimmel, mi a terv, mire vigyàzzak, aztán uccu neki.
2018. okt. 14. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Az IC valóban kulturáltabb, utazzpn azzal a gyerek, márcsak azért is, hogy ti nyugodtabbak legyetek.

Ez nem azt jelenti, hogy egy sima gyorsvonaton nem lenne biztonságban, de egy IC ad némi pluszt.

2018. okt. 14. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
50%
Biztonságosabb.
2018. okt. 14. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Már csak azért is IC-vel menjen, mert személy vagy sebes vagy csak kora reggel/késő este, vagy csak átszállással van Budapestről Debrecenbe.
2021. okt. 17. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!