Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Hogyan juthatok el a Keletiből...

Hogyan juthatok el a Keletiből a reptérre?

Figyelt kérdés

Segítséget szeretnek kerni , ugyanis pesti utaim soran eddig csak metroval utaztam.

Milyen busz megy oda ki? A bejarathoz kepest hol all meg?

Vagy inkabb a taxival menjek?

Es kb mennyi ido oda kijutni?

Bocsi , hogy ezeket itt kerdezem , de en nem ertek azokhoz amik a neten vannak , nem bizok magamban ilyen teren :D



2018. okt. 19. 17:24
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Csak semmi para.


A legegyszerűbb M4 metróval menni a Kálvin térig, majd a D kijáraton a felszínre érkezve balra fordulsz: az itt betorkolló Üllői úton találod a 100E busz megallojat, ami megállás nélkül visz a reptérre. Ehhez egy vonaljegy és egy reptéri vonaljegy kell, ami összesen 1250 Ft.


A legolcsóbb ugyanúgy az M4 metróval menni a Kálvin térig, majd az M3 metróval vagy - hétvégén és este - a 100E-vel azonos megallobol induló M3 busszal Kőbánya-Kispestig utazni, ahonnan a 200E busz visz ki a reptérre. Árban ez 600 Ft alatt van, egy atszallojegy kell hozza (pótlóbuszon az először lyukasztott jegy másik végét ki kell lyukasztani).


A taxinál 5-6 ezer forinttal kell számolnod.

2018. okt. 19. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Pár hete Zuglóból taxiztam a reptérre, 7300Ft lett a vége. A Keletitől szerintem nem nagyon lesz az 6000 alatt.
2018. okt. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!