Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Ha a régi lakcímemet írta le...

Ha a régi lakcímemet írta le az ellenőr, akkor megúsztam?

Figyelt kérdés
Ma a buszon megbüntetett az ellenőr. Nem vagyok rá büszke de igen, diákkal utaztam. Elkérte a bérlet szelvényemet,. és a diák igazolványomat, amin a régi címem van... Kezembe nyomott egy 16 ezer forintos csekket. Ha nem fizetem be akkor ennyi? Vagy utánna tudnak nézni az új lakcímemnek?

2018. nov. 2. 10:56
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted, ha ilyen egyszerű lenne, akkor nem használná ezt ki mindenki? :) Fizesd ki, mert csak kamatozik.
2018. nov. 2. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
hát mást nem tehetek. Hány napom van rá? Jól tudom hogy 30 napom van rá hogy befizessem? mert ezt nem nagyon mondta az elenőr nénike
2018. nov. 2. 11:09
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem úszod meg, csak amíg megtalálnak az elég sokáig tart, és ezalatt az idő alatt a bünti csak növekszik.
2018. nov. 2. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
A 21. században nem túl hosszú idő összefuttatni a személyi adataidat a lakcímnyilvàbtartással, csak hát ennek vannak jogi eljárási díjai, amiket adott esetben neked kell a történet végén állni. Jobban jársz, ha mielőbb befizeted a csekket, 2 napon belül például csak 8000 Ft a taksa.
2018. nov. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
hát 2 napon belül épp nem fogom tudni befizetni
2018. nov. 2. 20:13
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát akkor viszont már most +8000 HUF.
2018. nov. 5. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Most komolyan két napig nem volt semmi időd (mindenkinek csak arra nincs ideje amire nem akar időt szánni) elintézni azt, hogy ne fizesd a dupláját a büntinek?

És még azt mondják, hogy szegénység van ebben az országban.

2018. nov. 5. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
lett volna időm, ha lett volna nálam 8 ezer. De ha tudsz adni annyit, már megyek is befizetni.... Nem kötekedni kéne he.
2018. nov. 5. 17:23
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát már 16 ezret kéne hogy adjak :D
2018. nov. 6. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!