Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Ezért is beszólhat a buszsofőr?

Ezért is beszólhat a buszsofőr?

Figyelt kérdés
Helyijáratról van szó. Ezen a járaton hétvégente szoktam utazni mert a városközponttól visz haza. A mai napon viszont kellemetlen helyzetbe kerültem mivel felszállás után a sofőr nagyképűen kérdőre vont hogy merre kóvájgok már megint. Lassan már ott tartok hogy levegőt se merek venni mert azért is majd belém áll valaki hogy mit képzelek.

2018. nov. 2. 19:27
 1/10 anonim ***** válasza:
87%

óóóóó.... istenem...te ilyen "beszólást" felveszel? át kell nézni rajta. csak a busz sofőrje, a busz tartozéka. Ha van jegyed, akkor pofázás nélkül az a feladata, hogy elszállítson Á-ból B-be..ennyire egyszerű..


vegyél levegőt, mert az alapfeltétel az életbenmaradáshoz...és légyszíves nem képzelődni.

2018. nov. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Koplárovics Béci ***** válasza:
83%
Oh, a nyolcévesek nagy problémái az élettel :)
2018. nov. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
23%
Megértelek, nekem egyszer mondta a sofőr suliból jövet, hogy hátul szálljak le, azóta autóval járok suliba, nem szólhatott volna be, nekem a személyi szabadság jogom ,hogy hol szállok le, ha nekem az a meggyőződésem ,hogy elől mert különböző nemzetiségi, vallási normákhoz kötődök azért nem vonhat kérdőre, gondoltam írok a egyenlő bánásmód hatóságnak vagy megfogalmazok egy levelet a bárkinek, de úgy voltam vele, hogy az autó kényelmesebb, meg szeretek vezetni.
2018. nov. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor se szólhat, ha el és vissza utazgatsz a végállomáson leszállva és az induló állomáson felszállva ugyanazzal a sofőrrel egésznap, ha van bérleted, vagy jegyed, nemhogy egy egyszeri úton!
2018. nov. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
92%

Lehet csak beszélgetni próbált, ha úgy is sokat lát akkor lehet jól esik neki, hogy tudna veled hülyéskedni. Én az egyik boltossal voltam így, szülinapomon fizetett egy jégkrémet :D Mindíg mikor bent voltam szólogattunk befele egymásnak, meg ilyesmi.

Egy másik boltba, ahol meg egy idősebb úr volt ott is ilyesmi ment, csak ott ugye kissebb valamiket szólogattunk be. Vettem pl egy energia italt és mondta, hogy 1000ft meg mindíg ilyen random árakat mondott, persze csak hülyeségből. Kicsit feldobtuk egymás napját.

2018. nov. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Egyrészt semmi köze hozzà, hogy merre kolbászolsz, másrészt meg nem kell beszólásnak tekinteni az ilyet, mondasz rá valamit vagy csak megvonod a vàlladat és mész tovább.
2018. nov. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
mondd hogy mész holttestet darabolni, és közben nézz mélyen a szemébe :))
2018. nov. 3. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

#7

Akkor már jobb lenne az, hogy körbe nézek, hol olcsóbb a tömény sav, azért sok kell, hogy egy hullát feloldjon.

2018. nov. 3. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Estádio de Felchút ***** válasza:

Miért ne szólhatna?

Te meg megmondod, hogy mész kocsmába.

Ennyi ésszel szabadlábon...

2018. nov. 4. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez egy jó pofa kérdés volt, biztos beszélgetni akart veled.
2018. dec. 24. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!