Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » S. O. S! Segítség kéne!...

S. O. S! Segítség kéne! Szigetszentmiklós Vénusz utcai busz megállóból hogy tudok eljutni a Szebeni utcai megállóhoz, úgy hogy közbe megállok a József a Attila utcai megállónál?

Figyelt kérdés

Szóval el kell jutnom elösszőr is a Vénusz utcai megállóból a József Attila utcai megállóhoz. Innen pedig ki kell mennem a Szebeni utcához.

Úgy is jó ha egy megállóval korábban szálok le mint a József Attila utca, de messzebb nem mehetek.

Úgy is jó lenne ha át kéne szálnom ( vagyis a Vénusz utcából indul, megáll a József Attila utcánál, leszállok és felszálok egy olyan buszra ami kivisz a Szebeni utcához).

És hogy még bonyolítsam a dolgot: muszály odaérnem reggel 9-re, de nem szeretnék fél óránál többet várakozni a szebeninél (találkozó lessz)

Találtam: 683,38,279

Kérlek segítsetek az internetes menetrendek össze vissza írják, és nem szoktam tömegközlekedéssel utazni.



#menetrend #Szigetszentmiklósi buszjárat
2018. nov. 7. 18:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Google maps?
2018. nov. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

1. szakasz: gyalog mindössze 15 perc, kár bonyolítani.


2. szakasz: szintén gyalog, mert a József Attila-telep felől nem megy semmi a Szebeni utca tájékára, csak 8 óra után kicsivel meg 9 után valamivel.


Menetrendek: www.bkk.hu és www.volanbusz.hu

2018. nov. 7. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ha csini lány vagy, én elviszlek autóval.
2018. nov. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!