Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Van-e tömegközlekedéssel...

Van-e tömegközlekedéssel lehetőség eljutni a reptérről Balassagyarmatra az alábbiak szerint?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy a google jóbarát, de nekem nem akar az lenni (vagy úgy sejtem, hogy egyszerűen csak nincs ilyen lehetőség). Tehát péntek este 9-re száll le a repülő, de akkor még ugye ki kell mászni a reptérről, jegyet kell venni. És szombat reggel 6:30-re Balassagyarmaton kellene lennem (mindegy, hogy buszmegálló vagy vasútállomás). Elfogadnám, hogy nem lehetséges, de mivel próbáltam a menetrendek.hut, a MÁVot, a Google Mapset, és teljesen más opciókat adott ki, ezért gondoltam egy próbát megér, hátha van valakinek még valami a tarsolyában. (Mondjuk taxin kívül, persze. Car poolinggal nem lenne gondom, de az nem 100%.)
2018. nov. 8. 17:50
 1/4 anonim válasza:
21%
BUDAPEST NEPLIGET BUSZALLOMAS TALÁN HA MEGY VAGY VONATOT NÉZZ INKÁBB MEGHA ATSZALASOS GONDOLOM AZ IS JOBB MINT A SEMMI
2018. nov. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A napi utolsó eljutási lehetősèg 21:52 órakor indul a Nyugatiból (taxival épp elkapható, mondjuk Dunakeszi alsón 22:08-kor), míg reggel 7:08 előtt nem érsz oda. Ha késik a géped, felejtsd el a 6:30-as érkezést.
2018. nov. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az utolsó közvetlen busz 21:50-kor indul Újpest-Városkaputól, amit nem hiszem, hogy elérnél. Járható út vonatos átszállással az, amit 1-es írt, hogy 21:52-kor indul a Nyugatiból váci átszállással egy vonat. Ha nem érnéd el, akkor a következő lehetőségeid vannak: Ha most szombatról van szó, akkor aszódi átszállással megoldható. Aszódig menj a Keletiből valamelyik esti S80-as vonattal (az utolsó 23:50-kor indul), onnan pár óra várakozás után 3:45-kor indul egy 460-as busz Balassagyarmatra, amivel 5:18-ra Balassagyarmatra tudsz érni. A menetrend átszállásal írja ezt az eljutást (Püspökhatvanban), de a gyakorlatban 1 busz megy végig. Ha nem most szombatról (vagy december 1/15-ről) van szó, akkor ez nem működik, mert csak munkanapokon jár ez a busz. Ha nincs szombati munkanap, akkor sajnos csak 7:08-ra tudsz legkorábban odaérni, mert éjszaka nem nagyon közlekednek buszok és vonatok. Ebben az esetben Aszódról az 5:35-ös vonattal tudsz menni. Ha oda szeretnél érni 6:30-ra, akkor az út egy szakaszán autóval/taxival kell menned. Ha nem túl fontos, akkor elhalasztanám a programot (nem tudom, hogy miért szeretnél 6:30-ra odaérni), ha munkáról van szó, akkor szabadnapot vennék ki.
2018. nov. 9. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Nem most szombatról volt szó, igazából nem is olyan fontos, csak Gyarmatról még mennénk tovább Szlovákiába autóval, 6:30-ra érnének oda az ismerőseim és egyszerűen _rühellem_, ha rám kell várnia valakinek :D

Na, de ez van, majd megoldódik valahogy. Köszi még egyszer, ez is hatalmas segítség volt!

2018. nov. 11. 22:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!