Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Mit újítanak fel jelenleg a...

Mit újítanak fel jelenleg a 3-as metró azon állomásain, ahol csak hétvégén nem közlekedik a metró?

Figyelt kérdés
A Kökitől a Lehel térig.

2018. nov. 25. 12:47
 1/5 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem alapvetően semmit, csak ilyenkor vannak anyag be-kiszállítások.
2018. nov. 25. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
7%
Lusták építeni az újpesti oldalra egy külön őrzött telephelyet ahol az építkezéshez szükséges anyagokat lehetne tárolni és közvetlenül onnan szállítani a felújítandó állomásokhoz. Helyette Kőbánya felől hozzák be ezeket. Idióták.
2018. nov. 25. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
92%
Nem idióták. Az egyik alagút szigetelését újítják fel, változó munkahellyel. A másik alagutat valóban szállításra használják olyankor, de hát miért ne tennék, ha úgyis le kell állítani a szigetelés felújítása miatt a másik alagút forgalmàt?
2018. nov. 25. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
18%

Én hallottam egy olyat, hogy a teljes időtartamra lezárt szakaszon semmiféle munkavégzés nem folyik, egyszerűen lezárták amiatt, mert jönnek a választások és jó pont a kormánynak, hogy keresztül tudta vinni a felújítási szándékát.

Végül is, amikor elindult a projekt, az volt, hogy 3 év alatt lesz kész az egész. Most már csak az eddig lezárt szakaszra mondanak 3 évet.

Bármi lehet :)

2018. nov. 26. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Újpesten kicsit problémás lenne beszállítani többszáz méteres sínszakaszokat.
2018. dec. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!