Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Szerintetek melyik a legordasa...

Nagy Sándor Benedek kérdése:

Szerintetek melyik a legordasabb bkv buszjárat a 212-es után?

Figyelt kérdés

2018. dec. 6. 10:16
 1/5 anonim ***** válasza:
87%
Definiáltad kérlek, milyen is egy ordas buszjárat. Különösen azért, mert a 212-es kellően átlagos és nem különösebben jellegzetes járat, szóval fogalmam sincs, mire gondolhatsz.
2018. dec. 6. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
48%
Ordas, mint "tarka"? Vagy mire gondolsz? Sok rajta a reklám?
2018. dec. 6. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

212 remek útvonalon megy, csak nagy a zavarérzékenysége. De nem is csoda, mert a beígért felülvizsgálatokat nem csinálták meg. Pl lehetne 212A a Királyhágónál fordulna, onnan már úgy is jóval kevesebben utaznak, ez némileg orvosolná a helyzetet. A Svábhegyre nem kell 7 percenként busz. (Ráadásul ott a 4 percenkénti 21/21A is!)


Amúgy én elég sokat jártam vele, és többnyire jött pontosan, legtöbbször le is tudtam ülni.

2018. dec. 6. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ordas = farkas


Tehát a legordasabb járat az amelyiken a legtöbb farkas utazik. Budapesti buszokon az üzletszabályzat szerint nem utazhat farkas és nem illegálisan se láttam egyet se sehol se. Így jelenleg a legordasabb járat 1-999-ig az összes járat, mert mindegyiken 0 ordas utazott, de ha véletlenül az egyikre felkerül egy farkas (0,000000001%), akkor az egyedüliként lesz a legordasabb járat, de ez már a világhíradóba is bekerül :D

2018. dec. 6. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Gondolom az "ordas" alatt a zavarérzékenységet gondolod.

A 8E/110/112 se valami szép csúcsidőben, dr szerintem a 212 visz mindent.

2018. dec. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!