Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Budapest keleti pályaudvarrol...

Csakegykerdes26 kérdése:

Budapest keleti pályaudvarrol hogyan jutok el a délibe?

Figyelt kérdés
Néztem a 2es metrót, de tud vki bővebb infót adni mit hol találok mert egyáltalán nem vagyok járatos Pesten. Ajkára mennék Dec végén. Valahol Kelenföldet írja hogy onnan jó ne a déli bol.

2018. dec. 15. 22:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Menj a 4-es metróval a végállomásig (Kelenföldi pályaudvar), ott a Déliből és Kőbányáról érkező vonatokra is fel tudsz szállni.
2018. dec. 15. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
91%
Délibe legegyszerűbb a 2-es metróval. Kelenföldre a 4-es metróval. Mind a kettőnek van állomása a Keleti pályaudvarnál. Amint kijössz az állomásról csak egyenesen kell menni lefelé és követni a táblákat. Nem lehet eltéveszteni.
2018. dec. 15. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

A Déli pályaudvar és a Kelenföldi állomás is jó.

Akármelyiket választod, egy metróutazás.

Ha helyjegyes, akkor határozottan a Kelenföldet javasolnám.

Hogy miért?

Az M4-es metróval végállomástól végállomásig mehetsz.

Tehát biztosan van helyed a metrón.

Lifttel is le tudsz menni a Keletiben.

Kelenföld mostanában lett korszerűsítve, s nagyon jó lett.

Itt is rengeteg lift van, pl. az összes peronhoz.

Ha nehezen mozogsz, vagy súlyos bőröndjeit vannak, sokkol jobb, mint lépcsőzni.

A feljutás kevésbé rejtélyes, mint a délinél, bár az sem vészes, viszont nincs lift.

(Mostanában nem jártam arra, nem tudom, milyen munkálatok folynak, lehet, már van.)

2018. dec. 15. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Az előző három válaszolóval maximálisan egyetértek, csak annyival egészíteném ki, hogy én azért szeretem jobban a Délit, mert ott beáll a vonat hamarabb és már be tudok ülni, Kelenföldön pedig kint kell várakozni.
2018. dec. 15. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!