Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Elhagytam az okmányaimat?

Elhagytam az okmányaimat?

Figyelt kérdés
A suliba menet kiesett véletlenül a zsebemből az okmánytartóm. Minden benne volt. Személyi, lakcím, diák, libris kártyák, bérlet, út-igazolvány, minden. Hogy és hol tudnám visszaszerezni minél hamarabb? KNYKK-s busszal mentem, a Bicske-Baracska busszal. 7:05kor... Ha valaki segítene azt nagyon megköszönném!
2019. jan. 12. 00:15
 1/4 anonim válasza:
61%
Hónap főhívod a busztársaságot. Amúgy meg okmányirodába títasad lefef, mer fölvesznek hitelt meg 4 ájfontot a nevedre!
2019. jan. 12. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Mégis mit segítsünk?

Hívd fel a buszállomást, hogy leadták-e mint talált tárgyat. Ha ott nincs akkor még a rendőrségen is érdeklődhetsz, néha oda viszik be.

2019. jan. 12. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ps: ha volt köztük bankkartya is akkor ne letiltsd hanem vedd le a limitet egy forintra ez ugyanis ingyen van.


Ha a kártya nincs meg akkor igényelj társkártyát, az sokkal olcsóbb, mint az elvesztett kártya pótlása)

2019. jan. 12. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat!
2019. jan. 12. 00:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!