Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Mi történik, ha valakire egy...

Mi történik, ha valakire egy hosszabb buszúton rájön a szapora? :D

Figyelt kérdés

Gondolok most egy Magyarországon belüli, mondjuk 2-3 órás helyközi utazásra. Tudtommal a sofőrök a buszon található wc-ket nem engedik használni. Ilyenkor mégis kinyitják? Vagy megáll a busz, mondjuk egy pihenőhelyen az autópályán, és megvárja az illetőt? Vagy csinálja össze magát? :D

Kíváncsi vagyok, mi lehet ilyenkor. Ti mit gondoltok?:D


Köszi a válaszokat.


2019. jan. 15. 14:41
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Én pont pár hete láttam ilyet, Pécsről jöttünk busszal, és egy nő előrement a sofőrhöz, mondott neki valamit, a sofőr meg bemondta, hogy meg kell állnunk egy pihenőnél, és megállt.

Nem benzinkút volt, hanem egy olyan hely, ahol csak lehajtó meg vécé volt (gondolom, nem akarta, hogy mindenki szétszéledjen kávézni meg ilyenek).

A nő igencsak sebesen bement a vécébe, és pár perc múlva jött is vissza. Ahogy ment hátra a helyére, elnézést kért mindenkitől.

Ha nincs a közelben pihenő, nem tudom, mi van. Autópályán nem fog csak úgy megállni, de azt el tudom képzelni, hogy az út szélén ilyenkor megáll, mert mit lehet tenni? Bárkire rájöhet...

2019. jan. 15. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Igen, végülis úgymond "muszáj" megállnia, az elég embertelen lenne, ha hagyná, hogy összecsinálja magát valaki. Meg aztán, a buszt is lehetne takarítani.


Köszönöm, hogy megosztottad velem!:D Ment a zöld kéz.

2019. jan. 15. 15:18
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

2 órás buszos út 40. percénél nem autópályán, lakott területen kívül előrement egy fiú, a buszsofőr lehúzódott majd fiú szaladt a fák közé.

Autópályán az illető tartja vissza kitartóan az első pihenőig ahol meg fog állni a sofőr. Ha addig nem tudja vissza tartani és wc sincs (nem is láttam kanizsa-budapest vonalon wc-s buszt) hát akkor sajnos előkaphat egy zacsit,mert leállósávba nem állhatna meg és nem is nagyon fog

2019. jan. 15. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyon reménytelen a helyzet, akkor bizony félreáll a busz és helytől, helyzettől függően vagy megvárja az utast, vagy nem - de inkább igen. Autópályán nyilván életveszélyes lenne megállni a leállósávban, ott természetesen a következő pihenőig kell eljutni.
2019. jan. 15. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Én is jártam már úgy, hogy ottani haverokkal sörözgettem egész délután a szomszéd városban, indulás előtt direkt elmentem pössenteni, de a buszon a hazaút felénél már nem bírtam tovább. Egy életem, egy halálom, előrementem a sofőrhöz, hogy nagyon sürgős, legyen szíves megállni. Rám nézett, nem kérdezett semmit, csak bólintott, és félreállt az autóút leállósávján... Gondolom, neki se hobbija vizeletet felmosni a buszon.

Leszaladtam a busz végéhez, hogy a buszon ülők azért ne nézzék a műsort, aztán kiengedtem vagy 2 korsónyit, és visszaszálltam, miközben mindenki engem bámult, mintha 3D-s mozifilm lennék... Hát igen, a régi szép idők. :)

2019. jan. 17. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a válaszokat és mindenkinek ment a zöld kéz! :D
2019. jan. 17. 18:33
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Konkrétan út közbe még hálistennek nem jött rám sose ilyen dolog, de volt már úgy hogy az egyik közbenső állomáson ahol csak éppen megáll szóltam a sofőrnek, hogy picit várjon már mert ez nem lesz piskóta :D
2019. jan. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Akkor még éppen szerencséd volt!:D Egyszer rám utazás közben jött rám, buszon, de mivel csak egy 25 perces út volt, és kb a 10.percben jött rám, kibírtam a végállomásig de ott aztán futottam:DD életem leghosszabb 15 perce volt
2019. jan. 17. 20:47
 9/9 anonim ***** válasza:
Egy hasmenéssel küzdő utas könnyen feltalálta magát a buszon és zökkenőmentesen megoldotta a problémát: [link]
2019. jan. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!