Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Meddig lesz még vonatpótló...

Meddig lesz még vonatpótló busz Kelenföld-Százhalombatta között a Bp-Pécs vonalon?

Figyelt kérdés
Magyarul a közel egy éve tartó állapot meddig fog még fennállni, Butscher&Butscher Ltd. meddig fog még ezen dolgozni?

2019. jan. 19. 15:45
 1/9 anonim ***** válasza:
Márc közepoe, vége kb.
2019. jan. 19. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Március 1.-jén már nem lesz elvileg pótlóbusz.


Azért szerintem ez szánalmas, hogy több mint egy évig csináltak nyamvadt 25 km vasutat, azt is horror áron. És van pofájuk úgy kiírni, hogy csak 1 átszállás az utam haza Kaposvárra, a pótlóbuszt bele se számolja. Mert ugye a vonatra átteleportálok a buszról. És majdnem 4 órén keresztül tart a hazaút egy 180 km-es távon. Vicc kategória. Ekkora egy világi balf'sz céget mint a MÁV komolyan! Százhalombattán is vársz 15 percet míg elindul a vonat. Akkor miért nem indul 10 perccel később az a rohadt pótlóbusz? Szervezettség zéró.


Nem csoda, hogy szinte mindenki már inkább oszkározik.

2019. jan. 19. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerinted ha V A es xzy hid kft csinalja, mennyi ido es forint?😁
2019. jan. 20. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Mondjuk megnézhettem volna a menetrendben előre, próbálkozva különböző dátumokkal kipróbálva. A menetrendben márc.01-n már nincs pótlóbusz.

Azonban szomorú, hogy több, mint egy évnyi felújítás és korszerűsítés után egy perccel sem lesz rövidebb az út a felújítás kezdete előttihez képest.

2019. jan. 20. 17:40
 5/9 anonim válasza:

Én most legutóbb április 1-et láttam.

De vicc ez az egész... kb 2-3 éve tart a felújítás, hol itt hol ott át kellett szállni. Ez a mostani is már 1 éve tart és semmivel sem lesz jobb... ugyanúgy 3óra 14 perc Budapest...

2019. febr. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
ezek megint meghosszabbították, pedig januárban még a hivatalos menetrendben már egyszer március 01-től visszaállt volna a pótlóbusz nélküli menetrend... Botrányos ez a magyar mészáros módszer.
2019. febr. 8. 23:16
 7/9 anonim válasza:
nemááár...most akkor meddig van?:/
2019. febr. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A vágányzári menetrendeket mindig egy adott időszakra hirdetik ki előre, aztán a törvény által előírt 30 nappal a lejárata előtt meghosszabbítják, amennyiben szükséges, esetleg módosítják is. A még meg nem hirdetett időszakra az Elvira az alapmenetrendet adja ki. Pl. a Bp. - Hatvan keresésre is az Elvira május 13-tól az alapmenetrendet adja ki, pedig tudott, hogy legalább 10 hónapos vágányzár lesz ott. Valószínűleg akkor változik majd pótlás, de majd csak 1 hónappal előtte hirdetik meg.

Az, hogy a Budapest - Pécs vonalon áprilistól a korábbi menetrendet írja ki, nem jelenti, hogy úgy is lesz, lehet, hogy menetrendmódosításkor változtatnak majd rajta, amennyiben a felújítással a sebességet is növelték.

Az viszont tényleg érthetetlen, hogy a vonatról pótlóbuszra és viszont történő átszállást miért nem számolja az Elira átszállásnak.

2019. febr. 12. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Mondjuk egy ilyen rövid szakasz 8lyen hosszú ideig tartó felújítása miatt Kínában már rég átnevelő táborba küldték volna a vezetőt, vagy a pártfőtitkár főtanácsadójává bukott volna felfelé
2019. febr. 23. 17:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!