Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Miskolcon nehéz villamosozni?

Miskolcon nehéz villamosozni?

Figyelt kérdés
Oda fogok járni iskolába szeptembertől, de nem tudom hogy mennek ezek. A szinvaparknál szállnák fel és a Győri kapunál szállnák le. Honnan fogom tudni hogy melyik megy arra? Meg azt hogy mikor megy villamos? Mert a menetrendet amit néztem nem nagyon írja..
2019. jan. 20. 16:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A Szinvaparktól az összes villamos a Győri kapu felé megy. A menetrendet megtalálod az MVK oldalán.
2019. jan. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Mivel összesen kemény 2 db villamosvonal van, amik nagyrészt ugyanott mennek, így nem egy nagy kunszt.


Menetrendet itt találod: [link]

De ha ez túl bonyolult neked, akkor megtalálod táblázatos formában is:

[link]

[link]

2019. jan. 20. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szállnák? Esetleg szállnék.
2019. jan. 22. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem mivel mint ahogy előttem is írták a Győri kapuig a kettő közül az is mindegy melyikre szállsz fel. Villamos csúcsidőben 3-5 percenként, csúcsidőn kívül 6-10 percenként jár attól függ milyen nap és napszak van.

DE!

Mivel gondolom nem miskolcról fogsz járni, ha a győri kapuba mész majd én nem feltétlen erőltetném a villamos dolgot, mivel a miskolciak bele vannak buzulva a villamosban, én pl. mindig az 1,54 járatokkal megyek ki sokkal kevesebb ember, kényelmesebb.

2019. jan. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 felhasznalo_nev válasza:
Egyáltalán nem nehéz, és a menetrend miatt ne aggódj, mivel csúcsidőben 6-7 percenként járnak a villamosok ls amúgy is minden egyes megállóban van digitális kijelző, ami kiírja a következő jármű érkezését. Illetve mindkét járat megáll a Győri kapuban, csak Újdiósgyőrben ágazik ketté. Viszont arra készülj fel, hogy reggel tömve szoktak lenni a kocsik! Amúgy pontosan melyik megállónál fogsz leszállni?
2019. ápr. 23. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!