Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Valaki legyen szíves segíteni,...

Valaki legyen szíves segíteni, hogy milyen lehetőségeim vannak a Párkányi vasútállomásról eljutni Esztergomba?

Figyelt kérdés
Taxi és gyaloglás kivételével van bármi más opció? A célállomás Dorog, de ha már Esztergomig sikerülne eljutnom, boldog lennék. Tudom, hogy gogle a barátom de sajna a tetű lassú, az oldalak többségét be nem töltő internetemről ez nem mondható el. Köszönöm a segitseget.

2019. jan. 29. 17:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hétköznap 2 óránként indulnak buszok Sturovóból Esztergomba. [link]
2019. jan. 29. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Az autóbuszállomások érkezési jegyzékénél, Esztergomba autóbuszállomásra címszónál. Kb. 10-15 perc lehet az út.
2019. jan. 29. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!
2019. jan. 29. 17:58
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is csak a neten néztem, de tényleg alig lehet megtalálni.
2019. jan. 29. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A cp.sk oldalon az MHD Sturovo kategóriát válaszd a helyi járatok keresesehez, az Autobusyt a helyközi jaratokhoz. Indulási megálló Sturovo zel.st, érkezés Sturovo aut.st. Így jutsz be Párkànyba. Onnan séta át a hídon.
2019. jan. 29. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy írtad, hogy a taxi nem jó, de ha mégis szükséged lenne rá, akkor annyit infót tudok mondani, hogy magam is megdöbbentem (mert a pesti 700 ft-ról indulokhoz képest olcsónak találtam) : 1.500 ft -ért (vagy annak megfelelő euróért, most már nem is tudom pontosan) szóval 1.500-ért elvitt a strandtól (BILLA áruháztól) az esztergomi vasútállomásig.


Mivel ketten voltunk, így busszal sem lett volna sokkal-sokkal olcsóbb.

2019. jan. 30. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek a segítséget! Mentek a zöld kezek!

Igen, én sem nagyon tálaltam semmit vagy ha igen akkor nem töltötte be az oldalt es az Isten áldása internet.

Valóban meglepő, hogy ilyen reális áron taxizzon az ember. Esetleg ha benézek valamit vagy megviccel a MÁV, jó tudni, hogy nem egy vagyon a taxi es mentőövnek tökéletes. Köszi még egyszer! :)

2019. jan. 31. 20:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!