Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Metrónál miért szűnt meg a...

Metrónál miért szűnt meg a jegy és bérlet ellenőrzés?

Figyelt kérdés
Már a csövesek alszanak a metrókocsikban...

2019. febr. 12. 08:08
1 2
 1/12 Libers Pertz ***** válasza:
Ez engem is foglalkoztat, mert őszintén nincs elképzelésem.
2019. febr. 12. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Miért szűnt volna meg? Tegnap szálltam fel az oktogonnál és nagyon is ellenőrizték kinek van jegye/bérlete.
2019. febr. 12. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Tovább rá is várom annak a válaszát aki tudja miért szűnt meg az elleőrzés a metróbejáratoknál.
2019. febr. 12. 10:51
 4/12 anonim ***** válasza:
A fő bejáratoknál nem szűnt meg, de vannak hézagok ahol le lehet jutni a metróba jegy nélkül. Ismerek párat, de nem mondom meg hogy hol vannak, hogy ne adjak tippeket a bliccelőknek.
2019. febr. 12. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Örs vezér tere 2es metró szerintem eléggé egy főbejárat! :D
2019. febr. 12. 12:05
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom nincs elég ember erre az amúgy teljesen embertelen, gépek által elvégzendő munkára.
2019. febr. 12. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én azt vettem észre, hogy lefelé nem nézik, csak 1-1 félkegyelmű lődörög a bejáratnál. Kifelé bezzeg sorfalat állnak, mert akkor már lehet büntetni és elsősorban a turistákra mennek. Hiénázás lett ez is.
2019. febr. 12. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
54%
Sikerült 2-3 ízben valami ebédszünetkor menned, és akkor máris megszűntnek nyilvánítod? Azért nincsenek ott, mert átküldték őket valami soha nem látott félreeső állomás kijáratához vagy mélyéhez szúrópróbázni.
2019. febr. 12. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nem nem ebédszünetben... elég sűrűn járok metróval.
2019. febr. 12. 17:53
 10/12 anonim ***** válasza:

Tanúsíthatom, hogy tényleg szinte teljesen megszűnt, talán ha kéthavonta egyszer vannak ellenőrök. Valószínűleg azért, mert senki sem akar éhbérért ilyen szar munkát végezni, mert már azokat is felveszik normálisabb munkahelyre, akik csak BKV-ellenőrnek alkalmasak.

A lefelé menőket ugyan "ellenőrzik" még mindig, de azok valójában nem csinálnak semmit, csak ott állnak, mint pacifütyi a lakodalomban. Állítólag ők Pintér Sándor cégének alkalmazottai.

2019. febr. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!