Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Nyugati tértől a Szépvölgyi...

Nyugati tértől a Szépvölgyi úton lévő Mátyáshegyi barlangig eljutni MENNYI idő REÁLISAN? Mennyire szokott dugó lenni munkaidő végén?

Figyelt kérdés

Tudom mivel kell menni (pl. 6-os villamos, 17-es villamos, 65-ös busz, vagy a villamosok helyett buszok is vannak)…


Csak azt nem tudom, hogy mennyire tud haladni a tömegközlekedés a sok autós miatt.... BKK futár szerint fél óra sem kell hozzá. Régi emlékeim szerint meg a Margit-hídon és utána is olyan forgalom szokott lenni, hogy áll minden.


Rég jártam arra. Szeretném, ha írnának olyanok, akit mostanában is gyakorta megfordulnak erre! Köszi!!!



#dugó #vagy. nem
2019. febr. 20. 07:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Van a gugli térképen egy olyan funkció, hogy mutatja a forgalmat és annak megfelelően számolja ki a menetidőt. A másik funkció, hogy ki tudod választani a jármű típusát is, mint tömegközlekedés. A harmadik funkció, hogy meg tudod adni az indulás idejét is. Ezek segítségével meg tudod nézni, hogy pl. tegnap délután 4 órási indulással mikor értél volna a célodhoz.
2019. febr. 20. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 tizen válasza:
Ha villamossal mész a Kolosy térig, akkor az autók max. a Bécsi úton nyújthatják meg egy-két perccel a menetidőt (de ha akarsz, számolj rá öt percet). A 65-ös busz csak a legelső megállója szakaszán kerülhet dugóba, bár az sem annyira valószínű, és szintén nem növelheti öt percnél többel a menetidejét.
2019. febr. 20. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi tizen!


Első Válaszoló! HOl található az a forgalommmutató dolog? Hogy találom meg? Egyelőre nem találtam.

Ha nem is mostanra, de a jövőben még hasznos lehet, azétr kérdezem! Köszi

2019. febr. 21. 08:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!