Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » 18km-res utra,1 atszallassal,...

Mr.Matuiksz kérdése:

18km-res utra,1 atszallassal, diakberlet mennyi lehet korulbelul a buszra?

Figyelt kérdés
Hiaba keresgeltem nem talaltam semmi konkretumot..
2019. febr. 28. 21:44
 1/4 anonim ***** válasza:
2019. febr. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bérletnél nem számít az átszállás, egy 20 km-es bérlet kell, ami 1420 Ft.
2019. márc. 1. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, hol kerested. Mind a 7 regionális VOLÁN cégnél közlik a díjakat, így a bérletárakat is.

1.) VOLÁNBUSZ (Pest megye) díjtáblázata a # 1-es válaszban olvasható.

2.) Dél-alföldi Közlekedési Központ (Bács-Kiskun, Békés, Csongrád megye) [link]

3.) Dél-dunántúli Közlekedési Központ (Baranya, Somogy, Tolna megye) [link] 2. sz. melléklet

4.) Észak-magyarországi Közlekedési Központ (Borsod-Abaúj-Zemplén, Hajdú-Bihar, Szabolcs-Szatmár-Bereg megye) [link] és [link]

5.) Északnyugat-magyarországi Közlekedési Központ (Győr-Moson-Sopron, Vas, Veszprém, Zala megye) [link]

6.) Középkelet-magyarországi Közlekedési Központ (Heves, Jász-Nagykun-Szolnok, Nógrád megye) [link]

7.) Középnyugat-magyarországi Közlekedési Központ (Fejér, Komárom-Esztergom megye) [link]

Mindenütt egységes: a helyközi tanulóbérlet (akár 30 napos, akár havi) >15 km – 20 km távolságra az ára 1 420 Ft.

(90%-os kedvezményű, és a lakóhely és az oktatási intézmény helye között, illetve, a lakóhely és a gyakorlati hely között váltható; nappali, illetve esti tagozatos tanulók és hallgatók számára.)

2019. márc. 1. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat! :)
2019. márc. 1. 09:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!