Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Setra meg Mercedes turistabusz...

Setra meg Mercedes turistabuszokról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
2019. márc. 1. 20:36
 1/3 A kérdező kommentje:
Kihagytam hogy leginkább a Mercedes 0303 , 0404 , 0350 , Setra S315 H ,S315 HDH, meg Setra 417 ami leginkább érdekel?
2019. márc. 1. 20:39
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A Setra a Mercedes még mercédeszebb busza, ha érted mire gondolok, vagyis a legjobb. Nekem is a Setrák a kedvenceim, panaszt nem hallottam rájuk. A Mercedesekkel már akadnak gondok, a Tourismók is Törökországban készülnek, és na, vannak minőségbeli gondok vele. Egyszer volt szerencsém utazni Travegóban is, ami alapból nagyon ritka, viszont abban V8-as motor volt, ami még a Travegókban is extrém ritka. Török import busz volt egyébként, de a lényeg, hogy az a Travego (2011-es) elképesztően kényelmes és csendes volt, még a Setráktól is jobb volt e tekintetben.
2019. márc. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Legális Technocol ***** válasza:
100%
Új korukban biztos szépek voltak, de sajnos nem tudom a buszokat elvonatkoztatni azoktól a hazai fuvarozó cégektől akik használtan importálják jellemzően ezeket a típusokat és karbantartással nem törődve borzalmas állapotban üzemeltetik őket.
2019. márc. 7. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!