Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Mennyi idő van a bérletet/jegy...

Rekasib kérdése:

Mennyi idő van a bérletet/jegyet előkeresni tömegközlekedési járműveken?

Figyelt kérdés
Egy trolivezető azért vetetett egy felesleges jegyet velem, mert nem kaptam elő szó szerint néhány másodperc alatt a bérletem... Megértem ha uncsi az életük, de ne az utasokat csesztessék ennek ellenében...

2019. márc. 15. 20:06
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
82%
Felszálláskor legyen a kezedben, és mutasd meg! De minimum olyan zsebedbe legyen, amiből 2 sec elővenni. Nem ő csesztet, hanem te nem ismered a szabályokat, és te tartod fel a buszt.
2019. márc. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
84%
Eleve úgy kéne felszállnod, hogy kéznél legyen. Ne a sofőrre morogj, aki időhöz van kötve, hanem magadra, amiért nem voltál képes felszállás előtt már előkészíteni a bérletedet, vagy jegyedet.
2019. márc. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
90%

Szerinted meddig van jogod feltartani az egész buszt a sofőrrel meg az összes utassal a megállóban a gyökérkedésed miatt? Semeddig.

Legyen a kezedben a nyomorult bérleted, mikor a busz beáll a megállóba.

2019. márc. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
42%
A kérdező nem arra kiváncsi, mi a véleményetek, hanem a szabályra. Hol van éz leírva és pontosan mi?
2019. márc. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
81%
Le is szállhattál volna, ha annyira fájt volna a 450 Ft.
2019. márc. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
85%
4-es! Szerintem le van írva, hogy felszálláskor a bérletet fel kell mutatni a soförnek kérés nélkül. Azt meg már mindenki felfoghatja, hogy nem akkor kell kotorászni a táska legmélyebb bugyraiban. Ha minden utas ezt csinálná, fél órákat állna a busz minden megállóban. Szerintem ez senkinek nem érdeke.
2019. márc. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
2019. márc. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
42%

Mondjuk én nem járok busszal, de a "Szerintem le van írva" érvrendszer nekem kevés.

Szerintem pont az a lényeg, mi van leírva. Talán valami BKV utazási feltételekben lehet?

2019. márc. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
8%
Fel kell mutatni felszálláskor, nem gondoljátok komolyan, okostojások, hogy másodpercre pontosan meg fogják határozni?
2019. márc. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
3%
Bocs, nem okostojások, csak egy, a 60%-os.
2019. márc. 15. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!