Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Budapestiek! Hogy tudnék a...

Budapestiek! Hogy tudnék a legkönnyebben eljutni az AMTS helyszínére a Déli pályaudvartól?

Figyelt kérdés
És hol/hogy a legcélszerűbb jegyet vásárolni a vonatra, buszra, villamosra, metróra?

2019. márc. 17. 20:26
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Bár nem vagyok pesti és majd talán kijavítanak, de én a Déliből 2-es metróval elmennék a Pillangó utcáig, onnan meg lesétálnék az Albertirsai úton, kb 15-20 perc séta(~1,5 km)
2019. márc. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

#1 vagyok


megnéztem a BKK Futár nevű appban, azt írja a legegyszerűbbnek is és a leggyorsabbnak is. 41 percet írt, a többore, amin át is kell szállni, azokat 51 percekre írta.

2019. márc. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként ajánlom neked is a BKK Futár nevű appot, ha nem vagy jártas a pesti közlekedésben, de néha-néha járkálsz Pesten, akkor nagyon hasznos kis aplikáció, tudsz benne útvonalat keresni, járatokat-megállókat-indulásokat nézni és ha valahol valami nem közlekedik, akkor azt is valós időben ki szokta írni.
2019. márc. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A legegyszerűbb valóban besétálni a Pillangó utcától, de az M2 Örs vezér tere állomásától induló 10-es busszal is mehetsz, az a neked legoptimálisabb kapunál tesz le. Cserébe plusz egy jegy és a leglátogatottabb rendezvènyek idején dugóba is kerülhet.
2019. márc. 18. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ahogy írták, M2. A buszt nem javasolnám, AMTS-en akkora a forgalom, hogy jobban jársz, ha lesétálsz a bejáratig a busz helyett (Na meg addig is lehet nézegetni a befelé gurulókat
2019. márc. 18. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
És hol tudok jegyet venni a metróra? Azt olvastam valahol hogy olcsóbb napijegyet váltani
2019. márc. 18. 15:57
 7/8 anonim ***** válasza:

A jegyet automatából veheted meg, 350 Ft-ért. Ha átszállsz buszra, akkor a jegy akkor átszállójegy kell, ez 530 Ft.

A napijegy az meg 1650 Ft.

Két jeggyel az út 700 Ft, akkor gyalogolsz a metróig.

Vagy buszozol is, akkor meg 1060 Ft a két átszálló.

Vagy máshová is mész, akkor jó a napigy, ami 1650 Ft.


Az aluljáróban vannak a BKK automaták, nem keverendők a MÁV-ossal, amik az állomáson vannak!

Vigyázz, mert sokszor el van dugítva a pénzbedobó nyílás! Jobb, ha kártyával fizetsz!

2019. márc. 21. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Vonatra a legjobb a vonatinfo appon, de akkor kell egy bankkártyát regisztrálnod! De a neten is megveheted, de akkor is kell bankkártya. De az így megvett jegy 10%-kal olcsóbb, mint a pénztári.
2019. márc. 21. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!