Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Fel ragasztottam a BKK bérlete...

Fel ragasztottam a BKK bérletemet a telefonom hátuljára, szabad ilyet?

Figyelt kérdés
Nem átlátszó a tokom es a zsebemben mindig osszegyurodott. Most leragasztottam a tokomra celluxxal, szólhatnak erte? Nem jön le csak ugy hogy megsérül..:(
2019. márc. 27. 04:38
 1/7 anonim ***** válasza:
54%
Baj lehet, mert a bérletet az ellenőr kérésére át kell adni. Bár tőlem az elmúlt 3 évben soha nem kérték el, elég volt felmutatni. De ha kifogsz egyet aki kéri megszívod.
2019. márc. 27. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Az nem kétoldalas?
2019. márc. 27. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
57%
Naa, azért az érvényességét így is tudja ellenőrizni. Mondjuk 50-100 Ft egy igazolványtartó tok, nem tétel, szerintem sokkal jobb megoldás. A személyidet úgyis hurcolnod kell magaddal.
2019. márc. 27. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
70%
De igen, mert a telefonjukkal a hátoldalán lévő QR-kódot csippantják be.
2019. márc. 27. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Leszedtem tokba tettem azóta:)
2019. márc. 27. 08:27
 6/7 anonim ***** válasza:
80%

4-es válaszom lepontozóinak: Lehet még nem találkoztatok ezzel, de ez az elfogadott eljárás. Talán tavaly vezették be. Nekem többször is meg kellett mutatnom a hátoldali QR-kódot. Ha a fel van ragasztva, akkor nem fog sikerülni.

Vannak laza ellenőrök, akik nem foglalkoznak ezzel.

2019. márc. 27. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem lehet, jó ízlés elleni vétség...
2019. ápr. 5. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!