Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » A Budapest-Érd-Százhalombatta...

A Budapest-Érd-Százhalombatta vasútvonalon mekkora késésekre lehet számítani?

Figyelt kérdés
Holnap reggel (04. 04.) mennék be Hárosról a Délibe, elvileg a 7:13-as vonattal, ami Sárbogárdról jön. Menetrend szerint 7:34-re ér be, ha 7:45-re a Déliben vagyok, már nem kések el. Ahogy nézegettem, volt ma 1-2 perces, de fél órás késés is. Szerintetek van esélyem beérni, vagy inkább keljek fél órával hamarabb és villamosozzak? Mi okozza ezen a most átadott vonalon a késést?

2019. ápr. 3. 20:01
 1/4 anonim ***** válasza:
75%
Ezt nem lehet megmondani. A vonal nincs készen, csak átadták, ahogyan volt. Egyvágányozás, 40-60-as sebességkorlátozás, az állomásokon nincs félreállásra lehetőség, helyenként a biztosítóberendezés sem képes a 15 km/h-nál nagyobb tempójú közlekedés feltételeit biztosítani, a forgalomirányítás sem tudja még rutinból mikor fér be plusz egy tehervonat... van tehát kockázat bőven.
2019. ápr. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szóval hulladék az egész, remek...

Holnap korán felkelek aztán megnézem, hogy akkor késik-e.

2019. ápr. 3. 21:50
 3/4 anonim ***** válasza:
48%
Ha az egyik késik,nem biztos hogy utána is fog és ez igaz fordítva is. Régen is késett,amíg nem volt szétszedve a pálya,csak akkor vagy egy IC miatt(amin utaztak kb. 20-an)vagy egy tehervonat miatt tették félre a flirtöket.Undorító kiszámíthatatlan volt az egész. Rendszeresen a félórával korábbi vonattal jártam,és így is nem egyszer elkéstem.
2019. ápr. 4. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Most meg a Vonatinfó azt írja, hogy meg sem áll Hároson :D

Inkább BKVzok, engem nem fog itt a MÁV örömlányok módjára sz0p@atni. (Tényleg az, mert még fizetsz is érte)

2019. ápr. 4. 06:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!