Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Miskolc-Tiszai és Bp Keleti...

Miskolc-Tiszai és Bp Keleti között most átszállás nélkül lehet járni? Ez a felújítás hol zajlik pontosan, érinti valamiben?

Figyelt kérdés

2019. ápr. 6. 18:19
 1/5 anonim ***** válasza:
60%

Csak a Takta és a Tokaj InterCity vonatokkal tudsz átszállás nélkül Budapestre, a Nyugatiba jutni, de sok értelme nincs, mert bő 4 órás az út és jóval drágább is, hiszen Debrecenen at közlekedik.


A szokásos utvonalon sem különösebb probléma az utazás, Hatvanban garantált csatlakozás van a Budaoest felé közlekedő pótlóbuszokra.

2019. ápr. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
30%
Melyik paraszt pontozott le és főleg miért? Legalább indoklást írjál már, gerinceském!!
2019. ápr. 7. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

Előzőnek: nem írtál rossz infót, de szerintem a Tokaj nem megy végig. (nem én pontoztalak le)

A felújítás Rákos és Hatvan között zajlik.

IC pótló Bp. Keleti (Verseny utcából indul)-Hatvanba.

Ott fordítják vissza az IC-ket.

Annyi a probléma,főként nagyobb csomaggal, hogy Hatvanban sok a lépcső, aluljáró föl-le, a Keletinél meg elég sokat kell gyalogolni a metrótól, sokan hiányolnak egy esőbeállót is.

A mávhoz képest szerintem elég zökkenőmentesen megoldották, hetente járok, igaz, általában nem a legforgalmasabb időszakokban.

2019. ápr. 7. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
47%

2#


Szerintem Téged már azért pontoznak le, mert látják hogy minden egyes alkalommal kifakadsz ezen. Lehet hogy valaki élvezi azt, hogy ezzel ki tud hozni a sodrodból.


Engem is mindig lepontoznak, de már nem igazán érdekel. Szerintem engedd el Te is ezt a pontozósdi témát. Nincs ennek itt semmi értelme. Nyilván nem attól lesz valóban hasznos a válaszod, ha "sokan úgy gondolják hogy az".

2019. ápr. 7. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
47%
Ja, és nem Én vagyok a lepontozógép, de írtam egy lehetséges indokot.
2019. ápr. 7. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!