Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Az M3 pótlás befolyásolja az...

Az M3 pótlás befolyásolja az Egyes villamos közlekedését?

Figyelt kérdés

A Népligetnél is megy az 1 villamos vagy a Metró felújítása miatt nem tud elhaladni arra az egyes villamos és pótlóbusz jár arra helyette?


Akik az elmúlt napokban használták az Egyes villamost, mit tapasztaltak, most, hogy megkezdődött az M3 felújítása?



2019. ápr. 7. 17:16
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem teljesen értem. Egyrészt ha lenne vele valami, már tudna róla mindenki.

Másrészt a pótlóbuszok miben akadályozzák a villamosközlekedést?

2019. ápr. 7. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

A felújításra gondoltam, hogy az építkezés zavarja e az egyes villamos közlekedését.


Ezek szerintem.


Nagyon szépen köszönöm a választ!


Ment a zöld kéz. :)

2019. ápr. 7. 18:04
 3/3 anonim ***** válasza:
52%
A metró a föld alatt megy, ott zajlanak építési munkálatok. A villamos a felszínen megy, legfeljebb a jelzőlámpaprogram változása és az utasforgalom átrendeződése miatt lassulhat 1-2 percet. Cserébe a metrópótlás korábbi szakaszában bevezetett sűrített menetrend marad érvényben.
2019. ápr. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!