Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Videki buszra felengednek...

Videki buszra felengednek biciklivel?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 11. 20:55
 1/4 anonim ***** válasza:
69%
Legfeljebb olyanra ahol van csomagtartó, de elvileg ott is csak összecsukhatót lehet.
2019. ápr. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
73%

Hét regionális társaság van (közlekedési központ).

Találomra, kettőnél néztem meg az utazási feltételeket; lehet, hogy te más társaságnál utaznál.


V̲O̲L̲Á̲N̲B̲U̲S̲Z̲ (Pest megye): „Kerékpár csak a kerékpár szállítására alkalmas autóbuszokon szállítható, amit a Szolgáltató az autóbuszon külön feltüntet.” ← SZEMÉLYSZÁLLÍTÁSI SZERZŐDÉS, UTAZÁSI FELTÉTELEK 10. Fejezet 7. e.


D̲é̲l̲-̲a̲l̲f̲ö̲l̲d̲i̲ ̲K̲ö̲z̲l̲e̲k̲e̲d̲é̲s̲i̲ ̲K̲ö̲z̲p̲o̲n̲t̲ ̲Z̲r̲t̲, azaz DAKK (Bács-Kiskun, Békés, Csongrád megye): „Kerékpár csak a kerékpár szállítására alkalmas autóbuszokon szállítható, amit a Szolgáltató az autóbuszon külön feltüntet.” ← A DAKK ZRT. ÜZLETSZABÁLYZATA A KÖZFORGALMÚ MENETREND SZERINTI SZEMÉLYSZÁLLÍTÁSI SZOLGÁLTATÁSRA ÉS AZ AHHOZ KAPCSOLÓDÓ SZOLGÁLTATÁSOKRA X. Fejezet 7. e.

2019. ápr. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
62%
Valóban van a közlekedési központok üzletszabályzataiban a kerékpárszállítást lehetővé tevő tétel, de én még nem láttam olyan járatot a menetrendben, ahol valóban meg is engednék a bicikliszállitást. Egyedül a MÁV-HÉV pótlóbuszain szokták ezt megengedni.
2019. ápr. 12. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Elvi szinten fel kell engedniük, ha olyan a busz. A bökkenő ott van, hogy én meg egyetlen buszt nem láttam, ami alkalmas lett volna kerékpár szállítására, pedig napi szinten buszozok. Még a távolsági járatokon sem szokott csomagtartó lenni kerékpárok számára.
2019. ápr. 14. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!