Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Vasúti jegyvizsgálók, tudnátok...

Vasúti jegyvizsgálók, tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem, hogy milyen beosztásban dolgoztok? Mettől meddig pl egy nap? Melyik telephelyen vagytok? Hány vonalon dolgoztok? Mennyi időtök van a különböző járatok között? stb..

2019. ápr. 23. 13:23
 1/5 anonim ***** válasza:
46%
Nyugatis vagyok. Ha gondolod majd írok privatban.
2019. ápr. 23. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Írtam!
2019. ápr. 23. 20:51
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Debreceni telepállomású.


Rőgtön egy példa.

Délután 2-től dolgoztam tegnap éjjfélig. Záhony-Budapest ny. sebesvonaton dolgoztam Debrecenben leváltottam a záhonyi kollégát,mert Debrecen-Bp közt miénk a vonatok,ő ment vissza Záhonyba. 14.31-kor felmentem Pestre,ott 3 óra pihi,aztán 20.28-kor vissza startoltam 23.40-re álltam meg Debiben 0 óra 5 perc a lejelentkezés. Egy 10 órás szoli szeretem,mert laza de mivel villamos pont elmegy az utolsó,gyalogolok haza.


Van viszont olyan,hogy kezdesz délután 4-kor ,fel Budapest és vissza,hajnal fél 2-re érek vissza,de nem mehetek haza,hajnal 5 után menni kell Nagykerekibe,vissza jövök és 8-kor végzek. Érted,du 4-kor kezdek és másnap 8-kor végzek. Van,hogy el kell mennem Nyírábrányba és vissza, 2 óra pihi él a Latorcával fel Pestre de onnan azonnal a civissel vissza. Fél 11-re végzek.


Egyik szoli 10 óra, másik 16, van ami csak laza 8 óra ,talán a legrövidebb 7 és fél:). Teljesen változó. Mondjuk én vállaltam a 16-ost. Van aki 12-nél többet nem dolgozik. Mostanában elég sok új,fiatal is jött. Volt olyan aki 1 hónap után itthagyta. Aztán van köztünk olyan,hogy fel lett irányítva a nyugatiba Pestre. Onnan jár Esztergom,Vác,Szob ilyenek. Én nem vállaltam,nekem jó itt.

2019. ápr. 24. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
És ezt a rengeteg túlórát kompenzálják is extra szabadsággal vagy valamivel?
2019. máj. 10. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
84%
Ez nem túlóra. Ahány munkanap van a hónapban, annyiszor 8 óra a kötelező óra. Ez van legfeljebb 16 órás szolgálatokra leosztva. Ha szerencséd van, és szinte mindig 10-16 órásra jössz, akkor csak 11-13-szor kell dolgozni jönni. Az óraszám a lényeg.
2019. máj. 10. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!