Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Buda melyik részéről közelíthe...

Buda melyik részéről közelíthető meg kb.30 perc alatt a Puskás stadion, naponta csúcsidőben?

Figyelt kérdés

Nem szeretnék nagyon a pesti oldalon lakni, de örülnék, ha egy biztonságos környéken lakhatnánk mondjuk Buda valamelyik részén -sajnos ennyire nem vagyok jártas a közlekedésben ezen a környéken.

Köszi



2019. ápr. 23. 18:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Igazából a M2 metró megállóinak környéke (Batthyány tér, Széll Kálmán tér, Déli pályaudvar) ilyen, illetve az M4 metróról is könnyen megközelíthető, ez a kettő elég nagy területet lefed.

Javaslom a Google Maps használatát, állítsd be az útvonaltervezést tömegközlekedésre, a végállomást a Puskás stadionhoz, a kiindulási állomást meg a fent említett megállók környékére, így jól látszik, mennyi idő, és milyen vonalakat kell használni.

2019. ápr. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Közvetlenül az 1-es villamossal (Óbuda és Kelenföld) és az M2-es metróval (Déli pályaudvar környéke) érhető el.


Egy átszállással még a 7-es és 8-as busz és M4 metró is jó lehet.

2019. ápr. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

A Stadionoktól 10 percnyire lakom.


Igazából szerintem az 1-es villamos és a 2-es metró vonala is jó.



Én utálom a metrókat, pláne a 2-est, viszont szeretem Kelenföldet és Óbudát, így elég elfogult vagyok.


A lényeg, hogy ez a 3 irány megfelelő lehet a kritériumaid alapján.

2019. ápr. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

kelenföldről 30 perc alatt már az Örsön vagyok (6 perc sétára lakok a 4-es metrótól)

ugyanígy jó lehet még a 61-es villamos vonala, az nagyon gyors és sűrűn jár, a délitől, széll kálmántól meg pikk pakk átjutsz metróval

2019. ápr. 24. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

még az jutott eszembe, ha veszel egy robogót, akkor gyakorlatilag bárhonnan odaérsz 30 perc alatt :)

bicajjal pedig a Móricz, Széll kálmán tágabb környezete, vagy óbuda árpád hídhoz közeli "belső" része. kényelmes tempóban 8 km a városban lazán megvan fél óra alatt lakatolással bicaj előszedésével stb...

2019. ápr. 24. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek.


Kelenföld akkor normális környéknek minősül? Milyen jellegu iskolak vannak (altalanos) erre?


3-as, miert szereted Kelenfoldet es Obudat? Es miert utalod a 2-es metrot?

2019. ápr. 24. 08:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!