Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Hogy tudnék eljutni Csepel...

Hogy tudnék eljutni Csepel Szent Imre tértől eljutni a WestEnd-ig?

Figyelt kérdés

Esetleg metró megy oda?

Nem találtam neten



2019. ápr. 27. 20:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Bemész a Boráros térig HÉV-vel, onnan föl sétálsz a hídra a 4-es, 6-os villamoshoz. Majd a Széll Kálmán tér felé induló villamosra felszállsz, és a Nyugati pályaudvarig kell vele menni.
2019. ápr. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
52%
"Nem találtam neten"- Érdekes egy net van nálad. Én beírtam a Google Mapsbe a két pontot, és rögtön tervezett rá útvonalakat (tömegközlekedéssel is).
2019. ápr. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Első:Köszönöm!

Második: Igen, ott volt de nekem furcsa módon csak egy buszt mutatott és az nem visz oda. Én amúgy is azt szerettem volna tudni hogy esetleg aki már ment ott az meg tudná e mondani hogy mi a leggyorsabb mód. Azért köszönöm...

2019. ápr. 29. 14:36
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Egy ötlet. A Google Mapsnél mindig állíts az időpontot akkorra, amikor utazni akarsz, mert napközben/este, hétköznep/hétvégén nem ugyanazok az aljutási lehetőségek. Lehet, hogy éjszaka nézted, és az oda legközelebb vivő éjszakai buszt írta ki.
2019. ápr. 30. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!