Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Kiralyhelmecre hogy jutok el...

Gergely006 kérdése:

Kiralyhelmecre hogy jutok el Budapestről?

Figyelt kérdés

Szeretnék elmenni a barátnőmhöz de ötletem sincs hogyan menjek, volt hogy Kassára mentem volna vonattal de az nagy kikerülő.


Van valakinek ötlete, hogyan juthatnek el oda hamar? "Google nem segített NEKEM"



2019. máj. 2. 19:17
 1/9 anonim ***** válasza:
elmész vonattal Sátoraljaújhelyre onnan meg keresel valami buszt
2019. máj. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Busszal, vagy az Oszkár telekocsival.
2019. máj. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Azt ugyan nem kötötted az orrunkra, hogy honnan indulnál, de általában Sátoraljaújhelyig érdemes vonattal, esetleg busszal menni, ott átsètálni vagy taxizni Tótújhelyre (Slovenske Nove Mesto), majd közvetlen busszal, esetleg Perbenyiken (Pribenik) at vonattal, majd busszal utazol.
2019. máj. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Sáoraljaújhelyről fogok menni, onnan vajon van vonat oda? De a buszt sem tudom merre keressem, de ennyi infót már meg is köszönök ! :D
2019. máj. 2. 21:14
 5/9 A kérdező kommentje:
Sátoraljaújhelyről honnan indúlhat busz vajon?🤔
2019. máj. 2. 21:23
 6/9 anonim ***** válasza:
Vonattal Szerencsig, onnan pedig IC vagy gyors/személy.
2019. máj. 3. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem Sátoraljaújhelyről, hanem a határ túloldalán Tótújhelyről mennek a buszok Királyhelmecre illetve vonatok Perbenyikre. Menetrend a cp.sk oldalon.
2019. máj. 3. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Oh, értem. Köszönöm a segitségeket! 😊
2019. máj. 4. 16:29
 9/9 anonim ***** válasza:

Csakugyan, az egyetlen értelmes választás az, ha Ujhelyből atsétálsz Nove Mestoba (taxi is átvisz kb. 800 hufert), onnan meg vonat Perbenyikig, ami kb. egybe van épülve Helmeccel. Vagy busz.


Mondjuk amikor én egy Lácacséke nevű faluba (Helmectől 7 km délre a magyar oldalon) utaztam hasonló indíttatásból, elmentem vonattal Pozsonyba, onnan éjszakai direkt járattal Homonnára, majd a hátralevő kb. 80 km-et letekertem a bringámmal :DDD vissza már inkább csak Kisvárdáig tekertem:D

2019. máj. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!