Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Keleti pályaudvar felújítása...

Keleti pályaudvar felújítása alatt hogy fognak járni a vonatok? (2019. Május)

Figyelt kérdés

Nyilván akkor kell utaznom, amikor vannak a munkálatok és 2 hétig zárva lesz a keleti..


Nem vagyok ismert Budapesten, és a reptértől a keletiig szoktam menni, mivel onnan Szolnok-Békéscsaba-Lökösháza irányába tartó vonattal szoktam menni.


Eddig a neten nem találtam pontos leírást. Valaki tud esetleg linket?

Leginkább az érdekelne, hogy ugye a reptérre érkezek, és hogy a vonat meg fog-e állni a Ferihegyi vasútállomáson? Mert eddig nem állt meg a keletiből induló vonat ott.

És ha nem, akkor Pesten honnan fog indulni ez a vonat?

Remélem a nyugatiból, mert azt hiszem az nincs olyan messze az Deák tértől ahol leszállok a buszról.


A segítőkész válaszokat előre is köszi.



2019. máj. 3. 12:31
 1/5 anonim ***** válasza:
2019. máj. 3. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A Nyugatiból indulnak a Békéscsaba felé tartó gyors- es IC vonatok, de Ferihegyen is megállnak, kár lenne beutaznod a varosba. Ferihegy vasútállomásig a 200E busszal utazhatsz, kb 10 perc az út a reptérről. Egy-ket padot, egy konténerpénztárt,két automatat, mobilbudit es esőbeállót leszámítva csak egy kisbolt az infrastruktúra ebben a vasúti megállóban, szóval úgy indulj a reptérről, hogy ne kelljen 50 percet ott rostokolnod.


Részletek a mav.hu/keleti oldalon

2019. máj. 3. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm:)


Én úgy emlékeztem amikor a keletiből indultam, hogy azok a vonatok nem állnak meg a ferihegyi vasúton.

A keletiből óránként ment vonat közvetlen, de a ferihegytől csak 3 óránként.

Ráadásul ami a ferihegytől megy, ugye az jön a nyugatiból. Ott Szolnokon át kell szállni, mondjuk az nem probléma. Bár elég zavaros, hogy ami közvetlen megy átszállás nélkül a keletitől Lökösig, az miért nem áll meg a ferihegyen.

De szerencsére most nappal fog leszállni a gépem, nem úgy ahogy eddig, hogy este 8-9-re értem be. Mert akkor már csak a keletiből indult csak.


Köszi mégegyszer a válaszokat.

2019. máj. 3. 13:53
 4/5 anonim ***** válasza:
81%
A Keletiből Újszászon, a Nyugatiból viszont Cegléden at lehet eljutni Szolnokra, ezek közül norrmàl esetben előbbit használják a Szolnok után Békéscsaba felè továbbhaladó vonatok. Ferihegy megállóhely viszont a ceglédi vonalon van, ezért nem állnak meg ott. Most viszont a Nyugatiból indulnak és bár volna lehetőség Újszász felé fordulniuk, az elég komoly felfordulást okozna a ceglédi vonal forgalmában Kőbànya-Teher állomásnál, ezért inkább becipőkanalazták a csabai vonatokat a Ferihegy-Cegléden at futó vonal menetrendjében.
2019. máj. 3. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az írásodból azt veszem ki hogy Ferihegytől a Keletibe mész?.....

Ha igen akkor minek?

Ferihegyröl Szolnoki átszállásal tudol menni13 előtt és után is....

13 után a B.csabai vonatok a Nyuagtiból indulnak majd minden órában....

2019. máj. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!