Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » H7-es Hév teljes szakaszára...

H7-es Hév teljes szakaszára érvényes a Budapest bérlet? Ha nem, akkor meddig érvényes?

Figyelt kérdés

2019. máj. 9. 16:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%
Budapest közigazgatási határáig jó. Mivel a H7 ezt nem lépi át, így jó a teljes vonalon.
2019. máj. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
86%
Igen, érvényes a teljes szakaszon.
2019. máj. 9. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
74%

Már ne is haragudj, de szerinted Csepel az már falu?


Boráros tér

Müpa - Nemzeti Színház

Szabadkikötő

Szent Imre tér

Karácsony Sándor utca

Csepel


Ezek mind Budapesten vannak!! Persze, hogy érvényes a bkv bérlet!


De pl. ha Szentendrére akarnál menni, akkor Békásmegyeren már kéne venned kiegészítő jegyet, mert Budakalász, Pomáz, Szentendre már nem Budapest, ezért külön bérlet, vagy jegy kell. Budapest határáig jó minden bkv bérlet!

2019. máj. 9. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
#1 #2 koszonom szepen :)
2019. máj. 9. 18:44
 5/13 anonim ***** válasza:
54%

#3: A falu hogy jön ide? Ami Bp. határán kívül van, az falu alapon? :)

Mondjuk azt tényleg illene tudni, hogy melyek Budapest kerületei.

2019. máj. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Miert te fejbol tudod hogy nyiregyhazanak butyka resze-e es milyen busz jar arra, milyen jegy ervenyes ra? :)
2019. máj. 9. 21:28
 7/13 anonim ***** válasza:
89%

Jogos, miért kéne tudni valakinek, hogy meddig tart Budapest közigazgatási területe. Ez a platform pont arra van, hogy aki nincs tisztában dolgokkal, megkérdezze. Nem tudom, miért kell lebunkózni.

#3: Amúgy az sem mind falu, ami Budapest közigazgatási határa mellett van, pl. Érd megyei jogú város

2019. máj. 9. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Koszonom eddiboy! :)
2019. máj. 10. 07:36
 9/13 anonim ***** válasza:
62%
Mondjuk az, hogy falu nem hivatalos kategória. Város, nagyközség, kisközség, ezek a hivatalosak. Érd például hiába megyei jogú város hivatalosan, inkább csak egy nagyra nőtt falu, semmilyen városi jelleget nem lehet ott felfedezni.
2019. máj. 10. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

9-es

Egyáltalán nem vagyok a büszke vidéki megtestesítője, csak nem értem miért kell lehurrogni másokat egy ártatlan kérdésért, ráadásul egy olyan oldalon, ami pont ezért jött létre. Érdekes módon nem egy ember tudott rá normális, értelmes választ adni (amit köszönök egyébként). Inkább kérdezzek hlyeséget... csak okosabb lehetek, és nem kerültem szrba. A nyíregyházi példát csakis azért dobtam fel, hogy lásd, nem minden olyan egyértelmű ha nem ismered az adott környéket. A budapesti közlekedésben igenis vannak dolgok, amik egy ott élőnek teljesen egyértelműek, mert ehhez szokott hozzá, de aki nem annyira van tisztában az ottani dolgokkal, annak lehet egy kicsit kusza a dolog. Nem hiszem, hogy te sose tettél még fel látszólag buta vagy tényleg buta kérdést. De egyébként, ha már itt járunk, amint kitettem a kérdést, rájöttem, hogy a bkk honlapon hogyan kapok választ a kérdésre. Mégse vagyok "tesze-tosza", csak hirtelen ez az oldal jutott eszembe :)

Ha már büszkeségről van szó, én sem lennék büszke a helyedben arra, hogy bunkózol, és nincs jobb dolgod, mint fennakadni egy ilyen semmike kérdésen és azon hogy egy szaros vidéki megmondta merre van az előre.

2019. máj. 10. 20:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!